D. Šarauskaitė antrą kartą iš eilės tapo geriausia Baltijos lygos mėnesio žaidėja | KaunoDiena.lt

D. ŠARAUSKAITĖ ANTRĄ KARTĄ IŠ EILĖS TAPO GERIAUSIA BALTIJOS LYGOS MĖNESIO ŽAIDĖJA

• 0

Baltijos šalių moterų krepšinio čempionate puikiai rungtyniaujanti Daugilė Šarauskaitė antrą mėnesį iš eilės susižėrė naudingiausios krepšininkės laurus.

Vidutiniškai po 27,7 naudingumo balo vasarį rinkusi Kauno „Aisčių-LSMU“ vidurio puolėja pagal šį rodiklį neturėjo sau lygių.

D. Šarauskaitė per 6 rungtynes vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 30 minučių, pelnydavo po 17,3 taško, atkovodavo po 12,3 ir perimdavo po 1,2 kamuolio bei blokuodavo po 2,5 metimo.

Jos vedama Kauno komanda laimėjo 4 mačus ir reguliariajame sezone finišavo antra. „Aistės-LSMU“ po sykį nusileido pirmojo etapo nugalėtojoms Rygos TTT (Latvija) krepšininkėms bei ketvirtfinalio starte Klaipėdos „Fortūnos“ atstovėms.

Atsakomajame susitikime Roko Kondratavičiaus auklėtinės sutriuškino klaipėdietes ir užtikrintai žengė į Baltijos čempionato finalinį ketvertą, kuris savaitgalį vyks Vilniuje, „Ryto“ arenoje.

Šeštadienį pusfinaliuose susikaus „Aistės-LSMU“ ir Talino „Ulikool“ (Estija) bei TTT ir Vilniaus „Kibirkštis“. Sekmadienį vyks mažasis ir didysis finalai.