Eurolygos turnyre triumfavo „Real“ krepšininkai | KaunoDiena.lt

EUROLYGOS TURNYRE TRIUMFAVO „REAL“ KREPŠININKAI

• 0

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos turnyre sekmadienį triumfavo Madrido „Real“ (Ispanija) ekipa. Ji finale Belgrade (Serbija) 85:80 (21:17, 17:23, 25:15, 22:25) nugalėjo čempionės titulo neapgynusią Stambulo „Fenerbahce Dogus“ (Turkija) komandą.

Madrido ekipa laimėjo pirmąjį kėlinį 21:17, bet įpusėjus mačui, priekyje jau buvo Stambulo klubas (40:38). Antroje susitikimo pusėje iniciatyva priklausė „Real“ krepšininkams. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Real“ įgijo 10 taškų persvarą (73:63). Mačo pabaigoje Stambulo ekipa sumažino atsilikimą iki 5 (69:74) ir net iki 3 taškų (78:81), bet Madrido komanda atsilaikė ir kėlė į viršų čempionų taurę.

Madrido ekipai 17 taškų pelnė Fabienas Causeuras, 15 - geriausias Eurolygos sezono žaidėjas 19-metis Luka Dončičius, 10 - Trey'us Thompkinsas, 9 - Jaycee Carrollas.

Stambulo komandoje 28 taškus surinko Nicolo Melli, 14 - Bradas Wanamakeris, 8 - Ahmetas Duverioglu.

„Real“ stipriausią Europos klubinį turnyrą laimėjo dešimtą kartą. Paskutinį sykį „Real“ klubas Eurolygos čempinu buvo tapęs 2015 metais. Stambulo ekipa 2017 metais Eurolygoje triumfavo pirmą sykį.

Kaip jau skelbta, trečiąją vietą pirmą kartą turnyro istorijoje iškovojo Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“. Jis mažajame finale 79:77 (22:19, 19:16, 28:13, 10:29) nugalėjo turtingiausią Senojo žemyno klubą - Maskvos CSKA (Rusija).