Europos taurė: M.Grigonis su ALBA nesėkme pradėjo „Top 16“ etapą | KaunoDiena.lt

EUROPOS TAURĖ: M.GRIGONIS SU ALBA NESĖKME PRADĖJO „TOP 16“ ETAPĄ

• 0

Vokietijos ekipa E grupės rungtynėse 81:100 (20:26, 18:27, 21:31, 22:16) nusileido Gran Kanarijos „Herbalife“ komandai.

Marius Grigonis per beveik 28 minutes pelnė 11 taškų (0/4 dvitašk., 3/7 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, suklydo ir prasižengė po tris kartus.

E grupėje taip pat varžosi Stambulo „Galatasaray“ ir „Daruššafaka“ ekipos.

„Herbalife“: G.Mekelis 19, M.Erikssonas ir A.Pesecnikas po 13, O.Pauli 12, E.Baezas 11.

ALBA: L.Sikma 27, P.Siva 16, M.Grigonis 11.

F grupėje, kurioje varžosi Vilniaus „Lietuvos rytas“, Turino „Fiat“ 90:76 nugalėjo Miuncheno „Bayern“.

Vilnius, sausio 2 d. (BNS). Antradienį prasidėjo Europos taurės „Top 16“ etapas. Pralaimėjimu jį pradėjo Berlyno ALBA klubas su Mariumi Grigoniu.