Galingo K. Evanso neužteko: „Žalgiris“ krito prieš „Real“ | KaunoDiena.lt

GALINGO K. EVANSO NEUŽTEKO: „ŽALGIRIS“ KRITO PRIEŠ „REAL“

• 0

Draugiškose rungtynėse pralaimėjimą patyrė Kauno „Žalgiris“.

Gintaro Krapiko auklėtiniai Ispanijoje 81:89 (26:20, 17:23, 18:28, 20:18) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams.

Nuo pralaimėjimo žalgiriečių neišgelbėjo galingas Keenanas Evansas. Gynėjas per 29 minutes surinko 16 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius, 10 išprovokuotų pražangų ir 29 naudingumo balus.

Tomas Dimša per 23 minutes pridėjo 17 taškų (1/3 dvit., 4/8 trit., 3/6 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 12 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai „Real“ ekipoje rungtyniavo Džananas Musa ir Walteris Tavaresas, surinkę po 19 taškų.

16 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų ir 22 naudingumo balus pridėjo Sergio Rodriguezas.

Tylerio Cavanaugh metimas buvo padidinęs kauniečių persvarą iki 8 taškų (28:20), tačiau spurtą 23:15 surengę šeimininkai iki pertraukos išlygino rezultatą 43:43.

Trečiąjį kėlinį „Real“ pradėjo uraganiniu puolimu ir pelnė pirmuosius 13 taškų. Po 4 minučių tylą nutraukė K. Evanso tritaškis, tačiau strigę žalgiriečiai buvo priversti likviduoti 15 taškų skirtumą (46:61).

Visgi po Karolio Lukošiūno, T. Cavanaugh ir T. Dimšos tritaškių prieš lemiamą ketvirtį skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (61:71).

Ketvirtajame kėlinyje Kalnietis pratęsė tritaškių fiest1, dar dusyk pataikydamas iš toli, bet varžovai irgi rinko taškus – 70:82. Prieš tai sumetęs 3 baudas, iš po krepšio pasižymėjo K. Evansas, 4 taškus rinko Rolands Šmits, dvitaškį pridėjo Kevarriusas Hayesas, o 16-ąjį žalgiriečių tritaškį įmetė K. Evansas, tačiau žalgiriečiams pritrūko laiko ir buvo patirta nesėkmė (81:89).

„Žalgiris“ šiame mače susmeigė 16 tritaškių iš 38 (42 proc.).

„Žalgiris“: Tomas Dimša 17 (4/8 trit.), Keenanas Evansas 16 (4 rez. perd., 3 per. kam.), Rolands Šmits 11 (6 atk. kam.), Mantas Kalnietis 9, Karolis Lukošiūnas 9, Tyleris Cavanaugh 8, Kevarriusas Hayesas 4 (6 atk. kam.), Liutauras Lelevičius 3, Edgaras Ulanovas 2, Laurynas Birutis 2, Motiejus Krivas 0.

„Real“: Walteris Tavaresas 19 (6 atk. kam., 2 blk.), Džananas Musa 19, Sergio Rodriguezas 16 (11 rez. perd., 3 per. kam.), Petras Cornelie 9 (11 atk. kam.).