Havajuose – stebuklingi M. Teodosičiaus perdavimai ir naudingas J. Valančiūnas | KaunoDiena.lt

HAVAJUOSE – STEBUKLINGI M. TEODOSIČIAUS PERDAVIMAI IR NAUDINGAS J. VALANČIŪNAS

Milošas Teodosičius vieną po kito atliko juvelyrinius perdavimus komandos draugams, o Jonui Valančiūnui ir visai Toronto „Raptors“ komandai teko pripažinti pirmąjį pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse.

Antrajame šių komandų susidūrime Havajuose „Raptors“ neturėjo šansų ir 84:98 (19:28, 30:34, 11:26, 24:10) pripažino „Clippers“ pergalę.

Pirmoje šių ekipų akistatoje prieš dvi dienas stipresni buvo „Raptors“ krepšininkai – 121:113.

Antrajame mače J. Valančiūnas buvo vienas geriausių savo komandos žaidėjų. Jis per 18 minučių spėjo pelnyti 11 taškų (5/7 dvit., 1/1 bauda), atkovoti 6 kamuolius, perimti kamuolį, vieną kartą suklysti ir prasižengti 5 kartus.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 3 minutes JV gavo penktąją pražangą, po kurios sėdosi ant suolo ir daugiau aikštėje nepasirodė. Lietuvis vien pirmoje rungtynių pusėje pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 1/1 bauda) ir sugriebė 6 kamuolius.

Dvikovoje gražiais perdavimais žiūrovus džiugino „Clippers“ naujokas iš Serbijos M. Teodosičius, kuris šįkart atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas taip pat pelnė 3 taškus ir atkovojo du kamuolius.

Los Andželo klubas nuo pat mačo pradžios šovė į priekį ir jau pirmajame kėlinyje pirmavo dviženkle persvara (28:18), o antrajame ketvirtyje „Clippers“ pranašumas pasiekė 18 taškų (62:44).

Trečiajame kėlinyje sumažėjo komandų rezultatyvumas – per 5 minutes buvo pelnyti vos 9 taškai. Tuomet dar kartą į priekį šovė „Clippers“, kuri po atkarpos 20:8 „Raptors“ triuškino jau 28 taškais (88:60).

Paskutinį kėlinį „Raptors“ pasistengė, kad išvengtų gėdingo pralaimėjimo. Kanadiečiai kėlinį pradėjo atkarpa 18:2 ir priartėjo iki 12 taškų skirtumo (78:90). Visgi labiau priartėti „Raptors“ komandai nepavyko.

Toronto klubo treneriai nusprendė rungtynėse verstis be Kyle’o Lowry, kuriam buvo suteikta poilsio. Normanas Powellas nežaidė dėl čiurnos skausmų.

„Clippers“: Blake’as Griffinas 17, DeAndre Jordanas 15 (8 atk. kam.), Willie Reedas 12, Danilo Gallinari 11, Lou Williamsas 9.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 15, Fredas VanVleetas 13, J. Valančiūnas 11 (5/7 dvit., 6 atk. kam.), Pascalis Siakamas 9 (5 atk. kam.), Serge’as Ibaka 7.