„Hoptrans-Sirenos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilkmerge“ | KaunoDiena.lt

„HOPTRANS-SIRENOS“ ANTROJE RUNGTYNIŲ PUSĖJE SUSITVARKĖ SU „VILKMERGE“

• 0

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) susitikime Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (6-1) išvykos rungtynėse 79:62 (19:20, 22:10, 20:13, 18:19) pranoko Ukmergės „Vilkmergės“ (1-7) ekipą.

Rungtynių pradžia buvo itin lygi bei atkakli ir po pirmojo kėlinio šeimininkės pirmavo 20:19. Vis dėlto, „Hoptrans-Sirenos“ aukštesnę pavarą įjungė antrajame ketvirtyje, kuriame spurtavo 12:2 ir susikrovė apčiuopiamą 9 taškų persvarą (31:22).

Po ilgosios pertraukos viešnios galutinai nulėmė rungtynių baigtį, kai trečiojo kėlinio pabaigoje jos laimėjo atkarpą 8:2 ir po Evelinos Januševičiūtės tritaškio pirmavo 61:43.

Ketvirtajame kėlinyje „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė solidų atstumą nuo savo varžovių bei šventė pergalę, kuri leido išlikti turnyrinės lentelės viršuje. Tuo metu „Vilkmergė“ po šio pralaimėjimo savo sąskaitoje liko su viena pergale ir šiuo metu rikiuojasi šeštoje vietoje.

Įdomu tai, jog šiose rungtynėse „Vilkmergės“ gretose, Martyna Petrėnaitė ir Rita Žilinskaitė kartu pelnė 52 taškus iš visos komandos 79. Kita rezultatyviausia krepšininkė šeimininkių gretose buvo Olivia Brown, pelniusi 4 taškus.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 28 (10/20 metimų, 8 atk. kam.), Rita Žilinskaitė 24 (6/9 trit., 24 naud. bal.), Olivia Brown 4.

„Hoptrans-Sirenos“: Gabija Šegždaitė 18 (9/13 dvit.), Dovilė Saurazaitė 13, Kristė Druskytė 11.