J. Hardenas „Rockets“ neišgelbėjo: seriją pergale pradėjo čempionai | KaunoDiena.lt

J. HARDENAS „ROCKETS“ NEIŠGELBĖJO: SERIJĄ PERGALE PRADĖJO ČEMPIONAI

• 0

Jamesas Hardenas padarė viską, kad „Houston Rockets“ pergale pradėtų Vakarų konferencijos finalo seriją, tačiau sąlygas po pirmosios akistatos pradėjo diktuoti čempionų titulą ginantis „Golden State Warriors“. Steve'o Kerro auklėtiniai šventė pergalę svečiuose 119:106 (29:30, 27:26, 31:24, 32:26) ir perėmė namų aikštės pranašumą.

„Auksinės valstijos“ ekipa pirmą kartą nuo 2014-ųjų atkrintamųjų seriją buvo priversta pradėti svečiuose, bet ši aplinkybė čempionų nė kiek netrikdė.

Tiesa, dvikovos pradžioje aistrų netrūko – viename epizode Draymondas Greenas nustūmė Jamesą Hardeną ir buvo nubaustas technine pražanga.

Reguliaraus sezono nugalėtojas „Rockets“ iki pertraukos turėjo šiokią tokią iniciatyvą ir net pirmavo 9 taškų persvara, bet po didžiosios pertraukos „Warriors“ nusprendė nejuokauti.

Lemiamas lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai svečiai truktelėjo į priekį 100:87, laimėję atkarpą 13:4. Po šio dūrio Teksaso ekipa jau neatsitiesė.

J.Hardenas šiame mače pelnė net 41 tašką, tačiau jo individualios pastangos prieš komandinius varžovų veiksmus buvo bevaisės.

Savo įspūdingą seriją pratęsė ir S.Curry, kuris bent vieną tolimą metimą pataikė jau 80-ose atkrintamosiose rungtynėse iš eilės. Tiesa, „Warriors“ mažylis šį sykį įmetė vos vieną tritaškį iš penkių.

Konferencijos finalo iki 4 pergalių rezultatas dabar yra 1:0. Antrosios serijos rungtynės vėl bus žaidžiamos „Rockets“ aikštėje.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (7 rez. perd.), Chrisas Paulas 23 (11 atk. kam.), Ericas Gordonas 15, Clintas Capela 12 (6 atk. kam.), Trevoras Ariza 8.

„Warriors“: Kevinas Durantas 37, Klay Thompsonas 28, Stephenas Curry 18 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Andre Iguodala 11, Nickas Youngas 9.