J. Valančiūnas ir D. Sabonis buvo ryškūs NBA arenose | KaunoDiena.lt

J. VALANČIŪNAS IR D. SABONIS BUVO RYŠKŪS NBA ARENOSE

• 0

Jonas Valančiūnas dėjimu į krepšį išplėšė “Toronto Raptors” komandai (41-17) pratęsimą, bet namie žaidęs Kanados klubas penktadienį 119:122 pralaimėjo “Milwaukee Bucks” klubui (33-25).

Iš viso J.Valančiūnas šiose rungtynėse pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Jis žaidė 31 min., pataikė 5 dvitaškius iš 7, atliko 3 rezultatyvius perdavimus 3 kartus prasižengė, o įspūdingiausią ataką surengė tiksint paskutinio kėlinio sekundėmis.

Likus žaisti 3,3 sek. J.Valančiūnas gavo kamuolį prieš tritaškio linijos, suklaidino varžovą, prasiveržė prie krepšio ir įkrovė kamuolį. Po lietuvio dėjimo komandos iškeliavo į pratęsimą, bet ten stipresnė buvo „Bucks“ ekipa.

„Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių mače, kuriame nutrūko „Raptors“ septynių pergalių serija.

Toronto krepšininkai lieka pirmoje Rytų konferencijos vietoje, „Bucks“ žengia šešta.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 33, Serge Ibaka 18, Kyle'as Lowry ir Pascalis Siakamas po 17, Jonas Valančiūnas 10;

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26, Khrisas Midletonas ir Ericas Bledsoe po 21.

Penktoje pozicijoje Rytuose žygiuoja „Indiana Pacers“ (34-25). Indianapolio klubas penktadienį namie 116:93 įveikė „Atlanta Hawks“ (18-42).

Puikiai pasirodęs NBA „Kylančių žvaigždžių“ mače, D.Sabonis gerą žaidimą perkėlė į NBA reguliarųjį čempionatą.

Penktadienio rungtynėse jis pelnė 21 tašką ir atkovojo 13 kamuolių – pagal abu rodiklius buvo geriausias komandoje. Per 30 min. aikštėje jis pataikė 8 iš 11 dvitaškių, 1 iš 2 tritaškių, 2 baudas iš trijų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21, Thadeussas Yongas 20, Corey Josephas 15, Victoras Oladipo 14;

„Hawks“: Isaiah Tayloras 17, Taureane'as Prince'as 14, Kentas Bazemore'as 12.