Karštame Stambulo derbyje „Fenerbahče“ išvargo pergalę | KaunoDiena.lt

KARŠTAME STAMBULO DERBYJE „FENERBAHČE“ IŠVARGO PERGALĘ

• 0

Sunkią ir labai svarbią pergalę Eurolygoje pasiekė Stambulo „Fenerbahče“ (13-7) klubas, ketvirtadienį savoje aikštėje 85:80 (19:27, 22:27, 23:12, 21:14) palaužęs kitą to paties miesto „Galatasaray“ (6-14) ekipą.

„Galatasaray“ krepšininkai ilgą laiką laikė rungtynių vadžias savo rankose ir po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo net 13 taškų persvarą.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje šeimininkai čiupo jautį už ragų, beveik pavijo savo varžovus, o visus taškus sudėliojo ketvirtajame kėlinyje.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 20, Bobby Dixonas 17, Bogdanas Bogdanovičius ir Luigi Datome (6 atk. kam.) po 14, Kostas Sloukas 9 (7 rez. perd.).

„Galatasaray“: Blake‘as Schilbas 21 (7 rez. perd.), Sinanas Guleras 17 (8 rez. perd.), Vladimiras Micovas 14.