„Kibirkšties“ krepšininkės po pirmo taurės mačo turi penkių taškų deficitą | KaunoDiena.lt

„KIBIRKŠTIES“ KREPŠININKĖS PO PIRMO TAURĖS MAČO TURI PENKIŲ TAŠKŲ DEFICITĄ

• 0

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda nesėkme pradėjo moterų taurės pusfinalių seriją. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės savo arenoje 68:73 nusileido Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ ekipai ir prieš atsakomą mačą turi penkių taškų deficitą.

Šiame susitikime mačą geriau pradėjo viešnios iš Kauno rajono (4:8), tačiau netrukus vilnietės Dalia Donskichytė ir Laura Juškaitė savo individualiais reidais draskė varžovių gynybą ir nors „Kibirkšties“ komanda po pirmo kėlinio atkovotus kamuolius pralaimėjo dvigubai (5-10), tačiau buvo priekyje 1 tašku (18:17).

Tiesa, jau antrame ketvirtyje „Kibirkšties“ komanda šiek tiek sustojo. Kelios nesėkmingos atakos, gynyboje leidžiama varžovės mesti tolimus metimus ir po dviejų kėlinių sostinės klubo deficitas siekė 8 taškus (28:36). Per pirmą mačo pusę 9 taškus surinko „Sirenų“ gynėja Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, kuri šį sezoną per mačą renka vidutiniškai 4,6 taško.

Trečiame kėlinyje skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis - 34:44, tačiau „Kibirkšties“ komanda nesutrinka ir per kelias minutes sumažina atsilikimą iki poros taškų (42:44), o likus minutei iki ketvirčio pabaigos vidurio puolėja Ieva Savickaitė vėl atstato pranašumą „Kibirkščiai“ (49:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Hoptrans-Sirenų“ treneris Mantas Šernius baudžiamas technine pražanga, o „Kibirkštis“ tai išnaudoja trimis taškais. Jau netrukus 12 taškų surinkusi sostinės klubo žaidėja Shenita Landry baudžiama ketvirt pražanga, o ketvirčio viduryje rezultatas išlieka lygus (61:61). Viskas sprendėsi paskutinę minutę, kurią „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo tritaškiu metimu (66:69), o nerezultatyviai puolusios vilnietės turėjo pripažinti varžovių pranašumą.

„Kibirkšties“ komandoje debiutavusi vidurio puolėja Irina Michailova per 8 minutes taškais nepasižymėjo.

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje žaidė Laura Juškaitė, kuri pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Shenita Landry pelnė 14 taškų, Dalia Donskichytė - 12.

„Hoptrans-Sirenų“ komandoje Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė surinko 13 taškų, Rasa Knyzaitė ir Dovilė Saurazaitė - po 10.

Atsakomosios rungtynės vasario 4 dieną įvyks Garliavoje. Į finalą pateks geresnį rezultatą po dviejų rungtynių turėsianti ekipa. Finale šios poros lauks Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Fortūnos“ poros laimėtoja. Pirmą mačą marijampolietės laimėjo 77:67.