„Kibirkštis“ atlaikė kauniečių šturmą ir įsirašė pergalę išvykoje | KaunoDiena.lt

„KIBIRKŠTIS“ ATLAIKĖ KAUNIEČIŲ ŠTURMĄ IR ĮSIRAŠĖ PERGALĘ IŠVYKOJE

• 0

Vilniaus „Kibirkštis“ (7-2) tęsia pergalių seriją Baltijos moterų lygoje. Sandros Linkevičienės auklėtinės svečiuose 81:74 (17:17, 26:18, 28:20, 10:19) nugalėjo Kauno „Aistės-LSMU“ (6-4) ir pasiekė 4 pergalę iš eilės.

Susitikimas prasidėjo labai apylygiai, ką švieslentėje rodė ir rezultatą po pirmojo kėlinio (17:17).

Po ilgosios pertraukos „Kibirkštis“ stipriai atsiplėšė ir įgijo rekordinę persvarą (71:50).

Tačiau įspūdingą charakterį pademonstravusios šeimininkės rungtynių pabaigoje sugrįžo, dar bandė kabintis į pergalę bei sumažino deficitą iki 5 taškų (74:79).

Kitoje atakoje šeimininkės turėjo dvi progas skirtumą dar sumažinti, tačiau „Kibirkštis“ atlaikė varžovių šturmą ir triumfavo 81:74.

Vilniaus ekipoje išsiskyrė Ugnė Grigaliūnaitė, kurios sąskaitoje per 26 minutes buvo 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai bei 18 naudingumo balų.

Jai geriausiai talkino Dalia Donskichytė per 27 minutes pelniusi 17 taškų (4/6 dvit,. 3/7 trit.), atkovojusi 1 kamuolį, atlikusi 6 rezultatyvius perdavimus bei surinkusi 15 efektyvumo balų.

Gintarė Paulauskaitė per 36 minutes pelnė 25 taškus (8/10 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

„Aistės-LSMU“: Gintarė Paulauskaitė 25 (8/10 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam., 33 naud.), Gintarė Mažionytė 12 (5/8 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Gustė Dziatkauskaitė 10 (4/5 dvit., 6 rez. perd., 4 kld.), Gedvilė Savostaitė 7 (8 atk. kam.).

„Kibirkštis“: Dalia Donskichytė 17 (4/6 dvit., 3/7 trit., 6 rez. perd., 5 per. kam., 5 kld.), Ugnė Grigaliūnaitė 14 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė (2/3 trit.), Eglė Zabotkaitė (2/3 trit., 3 per. kam.) ir Justina Miknaitė (4/7 dvit.) po 12, Gabrielė Šulskė 8 (8 rez. perd.).