„Kibirkštis“ namuose neturėjo vargo su „Aistėmis-LSU“ | KaunoDiena.lt

„KIBIRKŠTIS“ NAMUOSE NETURĖJO VARGO SU „AISTĖMIS-LSU“

• 0

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) į pergalių kelią grįžo Vilniaus „Kibirkštis“ (7-3), kuri namų rungtynėse 87:67 (27:15, 18:16, 18:14, 24:22) pranoko Kauno „Aisčių-LSU“ (4-7) krepšininkes, kurioms tai buvo jau trečioji nesėkmė per pastarąsias ketverias rungtynes.

Vilnietės iniciatyvą į savo rankas perėmė jau nuo pat pirmųjų minučių ir rungtynes pradėjo atkarpa 9:2, o po Gabijos Meškonytės tritaškio šeimininkių pranašumas išaugo iki dviženklio taškų skaičiaus (19:9).

Antrajame kėlinyje vaizdas iš esmės nesikeitė ir „Kibirkštis“ spurtavo 11:0 ir skirtumas tapo triuškinantis (38:18). Tiesa, kaunietės ketvirčio pabaigą sužaidė kiek sėkmingiau ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai jų deficitas siekė 14 taškų (45:31).

Antroji rungtynių pusė didelės reikšmės susitikimo baigčiai neturėjo ir „Kibirkštis“ įsirašė 7 pergalę šiame sezone.

Po šios pergalės vilnietės ir toliau užtikrintai žengia trečiojoje LMKL vietoje, o „Aistės-LSU“ – penktojoje pozicijoje.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 23 (5/5 trit.), Laura Juškaitė 20 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Shanita Landry 14 (7/10 dvit.)

„Aistės-LSU“: Monika Petrauskaitė 18 (6 atk. kam.), Karolina Kazočiūnaitė (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Gintarė Jasiunskaitė (4/12 metimų, 9 atk. kam.) po 13.