Krepšininkas S. Curry pataikė tolimiausią sezono metimą | KaunoDiena.lt

KREPŠININKAS S. CURRY PATAIKĖ TOLIMIAUSIĄ SEZONO METIMĄ

• 0

Stephenas Curry buvo taiklus nuo savo aikštės pusės tritaškio linijos, bet ir toks neįtikėtinas metimas „Golden State Warriors“ (47-22) komandos neišgelbėjo – ji svečiuose 105:111 (25:25, 22:33, 31:24, 27:29) krito prieš San Antonijaus „Spurs“ (42-29).

Pirmojo kėlinio pabaigoje Curry atliko šūvį iš 61 pėdos arba 18,6 metro atstumo. Tai yra tolimiausias šį sezoną pataikytas metimas NBA pirmenybėse, skelbia ESPN.

Po rungtynių snaiperis teigė, kad išmetus kamuolį nujautė, jog šūvis pasieks tikslą.

„Kaskart atlikdamas metimą jaučiu, ar jis įkris. Iškart žinau, ar turiu šansų pataikyti. Kartais jie išsisuka iš lanko, nors yra arti tikslo. Jaučiau, kad tai geras metimas, bėgau paskui jį. Tai šaunus būdas užbaigti kėlinį, bet norėjau, kad taip pat ir laimėtume“, – po rungtynių kalbėjo Curry.

Tai buvo taip pat krepšininko tolimiausias taiklus metimas karjeroje reguliariame sezone. Atkrintamosiose varžybose Curry buvo pataikęs metimą iš 62 pėdų atstumo (18,9 metro).

Tolimiausias metimas šiame NBA sezone:

Curry rungtynėse surinko 25 taškus ir buvo rezultatyviausias „Warriors“ krepšininkas, tačiau pataikė tik 3 dvitaškius iš 7 ir 6 tritaškius iš 18. Gynėjas taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ komandą į pergalę tempė DeMaro DeRozano ir LaMarcuso Aldridge’o duetas, pelnęs 49 taškus.

Šiose rungtynėse aikštėje pasirodė į „Warriors“ sugrįžęs australas Andrew Bogutas. Jis per 19 minučių įmetė 7 taškus ir sugriebė 7 kamuolius.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 26 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge’as 23 (13 atk. kam.), Rudy Gay 17, Derrickas White’as 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 25 (9/25 metimai, 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Durantas 24 (9/14 dvit.), Klay Thompsonas 14 (5/18 metimai), Draymondas Greenas 10 (7 rez. perd.).