„Lietkabelio“ krepšininkai draugiškose rungtynėse nugalėjo VEF ekipą | KaunoDiena.lt

„LIETKABELIO“ KREPŠININKAI DRAUGIŠKOSE RUNGTYNĖSE NUGALĖJO VEF EKIPĄ

• 0

Draugiškose krepšinio rungtynėse antradienį Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa namuose 82:76 (21:17, 21:20, 23:20, 17:19) nugalėjo Rygos VEF (Latvija) klubą su Arnu Labucku.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionai kontroliavo situaciją ir didžiausią persvarą buvo pasiekę ketvirtajame kėlinyje, kai pirmavo 73:59.

Vyriausiasis „Lietkabelio“ treneris Artūras Štalbergas rotavo sudėtimi ir pasireikšti gavo visas dvyliktukas, o žaidimo laikas buvo padalintas apylygiai - niekas nerungtyniavo ilgiau 21 minutės.

Nugalėtojams Lukas Aukštikalnis pelnė 15 taškų, Simas Jasaitis - 10, Adas Juškevičius - 9, Darjušas Lavrinovičius - 8, Kšištofas Lavrinovičius ir Lorenzas Viljamsas (Lorenzo Williams) pridėjo po 7 taškus.

Pralaimėjusiems 15 taškus pelnė Ilja Gromovas, 13 - Marekas Mejeris, 12 - Arnas Labuckas (9 atk. kam.). 10 taškų surinko Kristapas Janičenokas.

Šeštadienį „Lietkabelis“ išvykoje kovos su Klaipėdos „Neptūnu“.