„Lietkabelio“ krepšininkai Italijoje šventė pergalę po pratęsimo | KaunoDiena.lt

„LIETKABELIO“ KREPŠININKAI ITALIJOJE ŠVENTĖ PERGALĘ PO PRATĘSIMO

• 0

Europos vyrų krepšinio taurės (EuroCup) aštuntojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda išvykoje po pratęsimo 85:82 (15:18, 22:22, 19:16, 16:16) nugalėjo Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Adas Juškevičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir išlygino rezultatą 72:72. Paskutinė varžovų ataka buvo netiksli ir ekipoms teko žaisti pratęsimą. Jame panevėžiečiai įgijo 5 taškų persvarą (83:78). Likus žaisti 3 sek., šeimininkų žaidėjas Amedejus Dela Valė (Amedeo Della Valle) bandė išplėšti antrą pratęsimą, bet sudėtingas tolimas metimas skriejo pro šalį.

Panevėžio komandai 18 taškų pelnė Kšištofas Lavrinovičius, 17 - Žanis Peineris, 12 - A. Juškevičius, 11 - Žygimantas Skučas, 9 - Simas Jasiatis (11 atk. kam.), 8 - Darjušas Lavrinovičius.

Italijos ekipoje 20 taškų surinko A. Dela Valė, 18 - Manucharas Markoišvilis.

Pirmajame rate „Lietkabelis“ namuose Emilijos Redžo klubui pralaimėjo 75:82.

„Lietkabelis“ (4 pergalės/4 pralaimėjimai) grupėje užima trečiąją vietą, o „Grissin Bon“ (3/5) - penktąją.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais gruodžio 19 dieną namuose su Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (Turkija) klubu.