Lietuvos 18-mečiai susitvarkė su vokiečiais ir iškovojo bilietą į pasaulio čempionatą | KaunoDiena.lt

LIETUVOS 18-MEČIAI SUSITVARKĖ SU VOKIEČIAIS IR IŠKOVOJO BILIETĄ Į PASAULIO ČEMPIONATĄ

• 0

Lietuvos jaunių (U18) vaikinų krepšinio rinktinė užtikrintai įveikė paskutinį išbandymą Europos čempionate. Lietuviai rezultatu 83:55 (23:16, 27:14, 17:10, 16:15) nugalėjo Vokietijos U18 komandą, iškovojo 5-ą vietą ir pagriebė kelialapį į 2019 metų pasaulio U19 čempionatą.

Gedimino Petrausko auklėtiniai vos prasidėjus rungtynėms spurtavo 8:0 ir jau įpusėjus pirmam kėliniui turėjo dviženklę persvarą (15:3).

Išlaikę saugų atstumą antro kėlinio pabaigoje lietuviai pranašumą padidino iki 21 taško (45:21).

Vokiečiams sukurti intrigos nepavyko, Lietuvos rinktinė kontroliavo žaidimą iki mačo pabaigos ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Lietuviai šiame čempionate pralaimėjo vos vienerias rungtynes – ketvirtfinalio akistatą su Rusija (77:79).

Lietuva U18: Deividas Sirvydis 20 (6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 11, Rokas Jokubaitis 10, Gertautas Urbonavičius 9.

Vokietija U18: Hendrikas Drescheris 9, Kay Bruhnke ir Killianas Binapflas po 7.

Primename, kad rungtynėse dėl trečios vietos susikaus Rusijos ir Prancūzijos aštuoniolikmečiai, o finale žais Latvija ir Serbija.