„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė įspūdingai žaidęs R. Carteris | KaunoDiena.lt

„LIETUVOS RYTĄ“ Į PERGALĘ VEDĖ ĮSPŪDINGAI ŽAIDĘS R. CARTERIS

• 0

Trečiąjį kėlinį septyniais taškais iš eilės pradėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ nutolo iki rekordinės persvaros, kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos ir įsirašė pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionato sezone.

25 taškų pelniusio Roberto Carterio vedami Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 102:90 (27:17, 24:24, 28:27, 23:22) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė amerikietis R.Carteris, kuris per 25 minutes pelnė 25 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Martynas Echodas surinko 17 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, Rokas Giedraitis pridėjo 15 taškų.

Pasvaliečių gretose išsiskyrė Nikita Balašovas įmetęs 16 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius. Ryano Harrow sąskaitoje buvo 14 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai, Steponas Babrauskas pelnė 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Nors rungtynės prasidėjo kova taškas į tašką (11:11), tačiau po pirmųjų dešimties minučių dviženklį pranašumą turėjo „Lietuvos rytas“ (27:17). Antrojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ priartėjo iki 3 taškų (29:32). Visgi, sostinės krepšininkai dar kartą spurtavo ir prieš ilgąją pertrauką atstatė dešimties taškų persvarą (51:41).

Trečiojo kėlinio starte vilniečiai padidino pranašumą iki rekordinės 17 taškų ribos (58:41), bet nepasidavę pasvaliečiai iki lemiamo ketvirčio pradžios kiek sumažino skirtumą (68:79).

Likus penkioms minutės iki mačo pabaigos „Lietuvos rytas“ pirmavo 16 taškų (92:76). „Pieno žvaigždės“ likus kiek mažiau nei minutei iki mačo pabaigos sumažino deficitą iki dešimties taškų (88:98). Tačiau, pasvaliečiams stebuklo sukurti nepavyko ir pergalę šventė „Lietuvos rytas“ (102:90).

„Lietuvos rytas“: Robertas Carteris 25, Martynas Echodas 17, Rokas Giedraitis 15, Travisas Petersonas 11 (7 atk. kam.), Benas Madgenas 10, Chrisas Krameris 9.

„Pieno žvaigždės“: Nikita Balašovas 16, Ryanas Harrow 14, Steponas Babrauskas 13, Viačeslavas Bobrovas ir Artūras Ausejis po 12.