LKL: Klaipėdos „Neptūnas“ įveikė Alytaus „Dzūkiją“ | KaunoDiena.lt

LKL: KLAIPĖDOS „NEPTŪNAS“ ĮVEIKĖ ALYTAUS „DZŪKIJĄ“

• 0

Dviženklį deficitą iššvaistęs Klaipėdos „Neptūnas“ (3/1) turėjo daug problemų stabdant Kendricką Browną, tačiau vis tiek sugebėjo palaužti Alytaus „Dzūkiją“ (1/2). Dvigubą dublį surinkęs Gytis Masiulis ir 17 taškų pelnęs Jerai Grantas padėjo klaipėdiečiams sugrįžti į pergalių kelią po pergalės 94:91 (26:26; 30:22; 16:21; 22:22) Alytuje.

„Neptūno“ ekipa viską bandė išspręsti dar per pirmąją rungtynių dalį. Svečiai iš uostamiesčio jau antrajame kėlinyje turėjo 10 taškų pranašumą – 51:41. Po itin rezultatyvios pirmosios rungtynių dalies „Neptūnas“ turėjo aštuonių taškų persvarą (56:48).

Vis dėlto K. Browno vedama „Dzūkija“ sugebėjo atsitiesti ir jau prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui turėjo vos trijų taškų deficitą – 69:72.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė atkakli kova, tačiau po Tomo Delinininkaičio tritaškio ir Jerai Granto dvitaškio klaipėdiečiai turėjo 8 taškų persvarą likus žaisti pusketvirtos minutės (88:80).

Tačiau Tomo Dimšos keturi ir Dominyko Domarko du taškai padėjo alytiškiams staigia sugrįžti į rungtynes (86:88). Likus žaisti kiek mažiau negu pusantros minutės J. Grantas perėmė kamuolį viduryje aikštės iš D. Domarko ir užbaigė greitą ataką dėjimu (90:86).

Po to komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o likus žaisti 7,7 sek. baudos metimų stojo mesti Gytis Masiulis, kurio ranka nesudrebėjo ir „Neptūnas“ turėjo trijų taškų persvarą – 94:91. Po minutės pertraukėlės „Dzūkija“ itin apmaudžiai suklydo išsimetant kamuolį ir taip palaidojo savo šansus pakovoti dėl pergalės.

„Dzūkija“: K.Brownas 26, E.Dimša 17, D.Domarkas 13, P.Petrilevičius 12.

„Neptūnas“: J.Grantas 17, G.Masiulis 14, S.Galdikas 13, T.Delininkaitis 12, O.Olisevičius 11, K.Weaveris 10.

Gairės: Neptūnas, Dzūkija, LKL