LKL pusfinalis prasidėjo „Neptūno“ pergale Vilniuje | KaunoDiena.lt

LKL PUSFINALIS PRASIDĖJO „NEPTŪNO“ PERGALE VILNIUJE

• 1

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) pirmosiose pusfinalio rungtynėse pirmadienį Klaipėdos „Neptūno“ (3-ioji vieta reguliariajame sezone) komanda išvykoje 84:79 (21:20, 20:21, 17:13, 26:25) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (2) ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Tris kėlinius aikštėje vyko lygi kova, bet ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą perėmė svečiai. Po Tomo Delininkaičio tritaškio „Neptūnas“ įgijo 12 taškų pranašumą (70:58). Tuomet Vilniaus ekipa per pusę minutės pelnė 7 taškus iš eilės ir priartėjo iki 5 taškų (65:70). Likus žaisti mažiau nei 2 min., „Neptūnas“ porą kartą susigrąžino 9 taškų persvarą (74:65, 79:70) ir neleido šeimininkams išsigelbėti.

„Neptūnui“ 17 taškų pelnė Simas Galdikas, 15 - Edgaras Želionis (8 atk. kam.), 11 - Mindaugas Kačinas (8 atk. kam.), 10 - Tomas Delininkaitis, po 9 - Brandonas Fieldsas ir Renaldas Seibutis.

Vilniaus ekipoje 18 taškų surinko Rokas Giedraitis, po 13 - Chrisas Krameris (10 rez. perd.) ir Travisas Petersonas, 10 - Martynas Echodas, 9 - Mindaugas Lukauskis.

„Lietuvos ryto“ krepšininkai suklydo 13 kartų, o „Neptūno“ - net 23. Tiesa, klaipėdiečiai pataikė 64 proc. dvitaškių (25/39), o vilniečiai - vos 42 proc. (17/40).

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Klaipėdoje.