Muštynėmis paženklintose rungtynėse – „Lakers“ pralaimėjimas | KaunoDiena.lt

MUŠTYNĖMIS PAŽENKLINTOSE RUNGTYNĖSE – „LAKERS“ PRALAIMĖJIMAS

• 0

LeBronas Jamesas sužaidė pirmąsias oficialias rungtynes „Staples Center“ arenoje vilkėdamas Los Andželo „Lakers“ (0-2) marškinėlius.

Karalius pelnė 24 taškus ir buvo rezultatyviausias savo komandos gretose, bet „Lakers“ neatsilaikė prieš Jameso Hardeno ir iš aikštės išvaryto Chriso Paulo vedamą Hjustono „Rockets“ (1-1) klubą – 115:124 (28:31, 34:35, 35:32, 18:25).

Likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Brandonas Ingramas užsidirbo techninę pražangą, kai prasižengė prieš Hardeną ir po to dar jį pastūmė. Tai buvo ne pabaiga: po kelių akimirkų Rajonas Rondo galimai apspjovė Paulą ir tada prasidėjo muštynės tarp šių krepšininkų, kurias sustabdė į konfliktą įsikišę komandos draugai. Po muštynių abu įžaidėjai buvo išvaryti iš aikštės, o tuomet minimalią persvarą turėjo „Rockets“ (109:108). Taip pat išvarytas ir incidente sudalyvaut spėjęs Ingramas.

Dėl šio incindento NBA pradėjo tyrimą, o žaidėjams gresia suspendavimas. Sprendimas bus paskelbtas iki pirmadienio.

LeBronas prie pelnytų 24 taškų (8/15 dvit., 1/7 trit., 5/7 baud.) pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ gretose sunkiai sulaikomas buvo Hardenas, pelnęs 36 taškus (5/9 divt., 5/10 trit., 11/15 baud.), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 sykius suklydęs.

Po trijų kėlinių šeimininkai atsiliko minimaliu skirtumu (97:98), tačiau labai prastai sužaidė rungtynių pabaigą, kurią pralaimėjo 3:10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 24 (8/15 dvit., 1/7 trit., 5/7 baud.), JaVale'as McGee 16, Lonzo Ballas 14 (4/8 trit.), Rajonas Rondo 13 (10 rez. perd.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (5/9 divt., 5/10 trit., 11/15 baud., 6 klaid.), Chrisas Paulas 28 (10 rez. perd.), Clintas Capela 19 (12 atk. kam.).