„Nafta-Uni-Akvaservis“ – per žingsnį nuo NKL finalo | KaunoDiena.lt

„NAFTA-UNI-AKVASERVIS“ – PER ŽINGSNĮ NUO NKL FINALO

• 1

Antrąją pergalę Mezon-NKL pusfinalio serijoje iškovojo ir per žingsnį nuo finalo atsidūrė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservio“ komanda.

Po ilgosios pertraukos dominavę Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 80:67 (17:24, 12:20, 26:15, 25:8) įveikė Šakių „Vytį“, rašo portalas nklyga.lt.

Serijoje iki trijų pergalių klaipėdiečiai jau pirmauja 2-0. Trečiosios serijos rungtynės ketvirtadienį vyks Klaipėdoje.

Antrojo kėlinio viduryje Sheltonas Jacksonas smeigė du tritaškius, Marijus Užupis ir Augustinas Jankaitis pridėjo po dvitaškį, iš artimo nuotolio pasižymėjo ir Jacksonas, o po jų metimų pasibaigus ketvirčiui „Vytis“ pirmavo 15 taškų skirtumu (44:29).

Trečiajame kėlinyje Šakių klubas po dviejų iš eilės Pauliaus Beliavičiaus tritaškių buvo priekyje 42:30, tačiau antroje mačo pusėje šeimininkai įkrito į duobę. Mindaugas Stašys pelnė aštuonis taškus iš eilės ir prieš lemiamą kėlinį „Nafta-Uni-Akvaservis“ atsiliko tik 55:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje klaipėdiečių kapitonas Viktoras Chodosovskis pelnė 7 taškus iš eilės ir savo ekipą išvedė į priekį 62:61. Visgi įpusėjus kėliniui švieslentėje degė lygūs skaičiai – 65:65.

Tuomet Chodosovskis pataikė vieną baudą, o Erikas Kubilius smeigė svarbų tritaškį (69:65). Uostamiesčio ekipa neketino sustoti ir po dar dviejų dvitaškių likus 2 minutėms jau pirmavo 73:65. Paskutinėmis minutėmis klaipėdiečiai savo persvarą padidino iki 13 taškų (80:67).

„Vytis“: Sheltonas Jacksonas 15, Marijus Užupis 13, Paulius Belevičius 12 (5 rez. perd.), Augustinas Jankaitis 10 (10 atk. kam.), Gytis Radzevičius 9.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 25 (4/7 trit., 7 atk. kam.), Erikas Kubilius 19 (9 atk. kam.), Mindaugas Stašys 16, Deividas Anužis 8.