„Neptūnas“ Klaipėdoje nugalėjo „Lietkabelį“ ir atsidūrė per žingsnį nuo LKL bronzos | KaunoDiena.lt

„NEPTŪNAS“ KLAIPĖDOJE NUGALĖJO „LIETKABELĮ“ IR ATSIDŪRĖ PER ŽINGSNĮ NUO LKL BRONZOS

• 0

41-ąjį gimtadienį penktadienį švenčiantis Kazys Maksvytis turėtų būti laimingas. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje „Neptūnas“ sulaukė daug garsesnio palaikymo ir už jį atsidėkojo gerbėjams pergale 79:71 (20:9, 16:19, 21:12, 22:31) prieš Panevėžio „Lietkabelį“. LKL bronzinėje serijoje iki trijų pergalių klaipėdiečiai jau pirmauja 2:1.

Klaipėdos klubas fantastiškai pradėjo rungtynes ir pirmavo 12:2. Per pirmąjį kėlinį „Lietkabelis“ pataikė tik du metimus iš žaidimo ir atsiliko 9:20.

Antrajame kėlinyje „Neptūnas“ buvo įgijęs rekordinį 18 taškų pranašumą, bet Panevėžio klubas spurtavo 10:0 ir buvo sumažinęs skirtumą 26:34.

Prieš lemiamą kėlinį „Neptūnas“ pirmavo 57:40, bet likus žaisti minutę „Lietkabelis“ sugebėjo sugrąžinti intrigą ir sumažinti skirtumą iki 5 taškų 71:76. Visgi klaipėdiečiai išsaugojo pergalę.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Renaldas Seibutis. 16 pridėjo Brandonas Fieldsas.

Sekmadienį serija persikels į Panevėžį, kur „Neptūno“ pergalė užtikrintų jiems bronzos medalius.

Panevėžio „Lietkabelis“ pergale 83:69 pradėjo seriją ir buvo tapęs favoritu iškovoti bronzą. Vis dėlto antradienį Panevėžyje pergalę 71:69 pasiekęs „Neptūnas“ susigrąžino favoritų etiketę.

Antrose rungtynėse Panevėžyje „Neptūnas“ laimėjo po Renaldo Seibučio taiklaus dvitaškio likus 0,7 sekundės.

K.Maksvytis šiandien švenčia 41-ąjį gimtadienį, o geriausia dovana, pasak jo, yra pergalė.

„Neptūnas“: R.Seibutis 17, B.Fieldsas 16, M.Kačinas 11.

„Lietkabelis“: K.Lavrinovičius ir G.Leonavičius po 11, D.Mavra ir L.Aukštikalnis po 10.