Pirmą kartą moterų Eurolygos čempionėmis tapo Kursko krepšininkės | KaunoDiena.lt

PIRMĄ KARTĄ MOTERŲ EUROLYGOS ČEMPIONĖMIS TAPO KURSKO KREPŠININKĖS

• 0

Sekmadienį Jekaterinburge, Rusijoje, finišavo moterų Eurolygos sezonas. Pirmą kartą klubo istorijoje čempionėmis tapo Kursko „Dinamo“ (Rusija) krepšininkės, finale 77:63 (17:18, 27:16, 18:21, 15:8) nugalėjusios Stambulo „Fenerbahce“ (Turkiija) ekipą.

Nugalėtojoms 20 taškų pelnė Angel McCoughtry, 19 – Nneka Ogwumike, 18 – Epiphanny Prince.

„Fenerbahce“ gretose išsiskyrė 19 taškų surinkusi Alexandria Quigley, 18 pelnė Candace Parker.

A.McCoughtry, kuri pusfinalio mače su Prahos ZVVZ (Čekija) komanda pelnė 28 taškus, pripažinta naudingiausia finalo ketverto žaidėja.

Bronzos medalius iškovojo Jekaterinburgo UGMK (Rusija), mažajame finale 68:63 įveikusi ZVVZ ekipą.