Prieš mūšį su CSKA D. Grybauskaitė „Žalgiriui“ linkėjo sėkmės ir komandinės darnos | KaunoDiena.lt

PRIEŠ MŪŠĮ SU CSKA D. GRYBAUSKAITĖ „ŽALGIRIUI“ LINKĖJO SĖKMĖS IR KOMANDINĖS DARNOS

  • 5

Prieš mažojo Eurolygos finalo rungtynes, kuriose Kauno „Žalgiris“ dėl trečios vietos kovos su Maskvos CSKA klubu, su Lietuvos krepšininkais Belgrade susitikusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė linkėjo jiems stiprybės.

Pasak Prezidentės, tai, kad „Žalgiris“ pateko į geriausių Europos komandų ketvertą, - jau didžiulis laimėjimas, todėl šiuo komandos pasiekimu didžiuojasi visa Lietuva.

Valstybės vadovės teigimu, „Žalgirio“ ir CSKA rungtynės turi ir istorinės reikšmės, todėl šiandien tai bus ne tik dvikova dėl trečiosios vietos, bet kartu ir senų principinių varžovų mūšis. Prezidentė komandos žaidėjams taip pat palinkėjo sėkmės ir komandinės darnos - tokio žaidimo, kuriuo trenerio Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas „Žalgiris“ visą sezoną žavėjo Europą.

Valstybės vadovės susitikimas su Kauno „Žalgirio“ krepšininkais - ne atsitiktinis. Su darbo vizitu Serbijoje besilankanti Prezidentė stebėjo žalgiriečių kovą pusfinalyje. Sekmadienį šalies vadovė Kauno klubą Belgrado arenoje palaikys ir kovoje dėl trečiosios vietos.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

tikras fanas

D. Grybauskaitė nekandidatuos daugiau i prezidentus, tad visa tai ji pasake is sirdies ir baikit sikti visur ir visada ant Lietuvos;

Sirgalius

.SĖKMĖS ŽALGIRIUI LINKI VISA LIETUVA.Tik reikia vyt Lietuvos nelaimę Magnoliją,nes gali nesisekti laimėt

Lukaa

Bando atgauti gerus reitingus, gudri moteriškė
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS