Puikiai sužaidę B. Hobbsas ir J. Vazalis vedė „Jonavą“ į pergalę Joniškyje | KaunoDiena.lt

PUIKIAI SUŽAIDĘ B. HOBBSAS IR J. VAZALIS VEDĖ „JONAVĄ“ Į PERGALĘ JONIŠKYJE

• 0

Pergalę „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (18-15) klubas išvykoje 96:73 (27:22, 26:21, 20:9, 23:21) sutriuškinęs Joniškio „Delikatesą“ (7-26).

Turnyro lentelėje jonaviečiai pergalių ir pralaimėjimu santykiu susilygino su penktąją vietą užimančiais Kauno „Žalgirio“ dubleriais, kurie šįvakar nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

Rungtynėse Joniškyje „Jonavos“ krepšininkai jau antrojo pirmojo kėlinio dalyje susikrovė dviženklį pranašumą ir pirmavo 11 taškų skirtumu (17:6). Nors „Delikatesas“ ketvirčio pabaigoje sumažino atsilikimą (27:22), „Jonavos“ ekipa pirmąją mačo dalį užbaigė spurtu 14:4 ir vėl grįžo prie dviženklės persvaros (53:43).

Po galingai pradėjo trečiojo kėlinio ir penkių Brytono Hobbso taškų iš eilės „Jonava“ šovė į priekį solidžiu skirtumu (65:43). „Delikatesas“ bandė taisyti situaciją susitikime (67:50), tačiau iki lemiamo kėlinio pradžios jonaviečiai bendromis pastangomis susigrąžino didžiulę persvarą (73:52).

Po dar vienos B. Hobbso taškų serijos ketvirtajame kėlinyje „Jonava“ turėjo ir 24 taškų persvarą (81:57). „Jonavos“ ekipa nemažino apsukų ir iki dar vienos rekordinės atžymos padidino pranašumą (90:64). Iki rungtynių pabaigos svečiai išlaikė panašią persvarą (96:73).

„Jonava“: Brytonas Hobbsas 23 taškai (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Justas Vazalis 19, Martynas Pacevičius, Lukas Grabauskas ir Tomas Miškinis po 12, Karolis Šarukas 8, Antanas Montrimavičius 6, Šarūnas Dambrauskas ir Hen Yu po 2.

„Delikatesas“: Benas Urbonavičius 15 taškų, Žilvinas Petraitis 11, Giedrius Stankevičius 10.