„Ryto“ krepšininkai po pratęsimo užsitikrino vietą Europos taurės „Last 16“ etape | KaunoDiena.lt

„RYTO“ KREPŠININKAI PO PRATĘSIMO UŽSITIKRINO VIETĄ EUROPOS TAURĖS „LAST 16“ ETAPE

• 0

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro devintojo turo rungtynėse D grupėje antradienį Vilniaus „Ryto“ komanda svečiuose po pratęsimo 101:96 (29:22, 18:14, 22:21, 17:29, 15:10) nugalėjo Turino „Fiat“ (Italija) ekipą ir užsitikrino vietą „Last 16“ etape.

„Rytas“ pirmavo didžiąją rungtynių laiko dalį, o įpusėjus susitikimui, turėjo 11 taškų pranašumą (47:36). Ketvirtojo kėlinio pradžioje Vilniaus ekipos persvara siekė 16 taškų (73:57). Visgi šeimininkai nepasidavė ir tris kartus sumažino atsilikimą iki 2 taškų (74:76, 77:79 ir 80:82).

Tuomet svarbų dvitaškį pataikė Arnas Butkevičius, bet tritaškiu atsakė „Fiat“ veteranas Carlosas Delfino. Po D. J. Seeley baudų metimų „Rytas“ pirmavo 86:83, bet kitas Vilniaus ekipos legionierius Dominique'as Suttonas buvo nubaustas technine pražanga ir „Fiat“ sugebėjo išlyginti rezultatą 86:86. Paskutinėmis sekundėmis du Eimanto Bendžiaus metimai buvo nesėkmingi.

Pratęsime po Arno Butkevičiaus ir Mindaugo Girdžiūno metimų „Rytas“ pirmavo 99:94 ir šeimininkams nebepavyko pakreipti rungtynių savo naudai.

„Rytui“ (4 pergalės/5 pralaimėjimai) 31 tašką pelnė Roko Stipčevičius, 14 - Martynas Echodas (11 atk. kam.), 12 - Mindaugas Girdžiūnas, 11 - Dominique'as Suttonas. 10 - Arnas Butkevičius.

„Fiat“ (0/9) ekipoje 26 taškus surinko Dallasas Moore'as, 18 - Daringtonas Hobsonas, 14 - Carlosas Delfino, 13 - Tony Carras, 11 - Jamesas Mcadoo, 10 - Jamilas Wilsonas.

Pirmajame rate „Rytas“ namuose Turino komandą įveikė 86:79.

„Rytas“ grupėje užima ketvirtąją vietą, o garsaus JAV stratego Larry Browno treniruojamas „Fiat“ klubas yra paskutinis, šeštas.

Paskutines grupės rungtynės „Rytas“ žais gruodžio 18 dieną namuose su Baro „Mornar“ (Juodkalnija) ekipa.