Siurprizas: M. Lecomte'o vedami belgai patiesė Ispaniją | KaunoDiena.lt

SIURPRIZAS: M. LECOMTE'O VEDAMI BELGAI PATIESĖ ISPANIJĄ

• 0

Rungtynių pabaigoje Manu Lecomte'as ėmėsi iniciatyvos ant savo pečių ir padėjo Belgijai sensacingai nugalėti Ispaniją.

Europos čempionate Belgijos rinktinė (2-1) iškovojo sensacingą pergalę. Belgai Tbilisyje A grupės mače 83:73 (15:11, 17:22, 25:21, 26:19) paguldė Ispaniją (2-1).

Tiksint paskutinėms 4 minutėms Willy Hernangomezas dėjimu išvedė ispanus į priekį (73:71), bet Pierre'as Gilletas tritaškiu persvėrė rezultatą Belgijos naudai (74:73). Netrukus Ismaelis Bako baudomis (76:73) ir M. Lecomte'as prasiveržimu padidino belgų persvarą (78:73).

Galop tas pats M. Lecomte'as likus pusantros minutės smeigė skaudų tritaškį (81:73), kuris pasiuntė ispanus į nokdauną.

Mačo herojumi tapo M. Lecomte'as, kuris per 30 minučių surinko 20 taškų (6/12 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą bei 16 naudingumo balų.

Ispanų gretose spindėjo Willy Hernangomezas. Jis per 22 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, perėmė kamuolį, kartą suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

Belgija: Manu Lecomte'as 20 (6/12 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Pierre'as Gilletas 14 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Retinas Obasohanas 11 (2/3 trit., 4 kld.), Ismaelis Bako 10 (4/8 dvit., 9 atk. kam.), Hansas Vanwijnas 8 (2/3 trit.).

Ispanija: Willy Hernangomezas 18 (8/12 dvit.), Lorenzo Brownas (2/3 trit., 8 rez. perd., 4 kld.) ir Juanas Hernangomezas (2/5 trit.) po 11, Xavi Lopezas-Arostegui 7.