Šventės trukdė ne visoms ekipoms | KaunoDiena.lt

ŠVENTĖS TRUKDĖ NE VISOMS EKIPOMS

Kauno krepšinio mėgėjų lygos ekipos 2016-iesiems artėjant į pabaigą apsukų nemažino.

Sportininkai į aikštę žengė ir tuoj pat po Kalėdų, ir prieš Naujuosius.

Kauno krepšinio mėgėjų lygos dalyviai metus baiginėjo rungtynių maratonu. Tiesa, šventiniu laikotarpiu jas sau įprastu lygiu atlaikė ne visos ekipos. Vienas labiausiai intriguojamų mačų vyko prieš Kalėdas, kai amžiaus grupės per 35 metų turnyre susikovė favoritai.

Nei Kauno „Basement“, nei „Top Sport“ komandos iki tarpusavio akistatos nebuvo pralaimėjusios, tad jų dvikova kėlė nemenką ažiotažą. Vis dėlto „Top Sport“ ekipai atstovaujantys praeityje žinomi krepšininkai rimčiau priešinosi tik iki ilgosios pertraukos. Buvusio „Atleto“ įžaidėjo Tomo Rakausko vedama komanda pirmąjį kėlinį pralaimėjo nedideliu skirtumu (18:23), tačiau po antrojo ketvirčio „Basement“ pirmavo jau dviženkle persvara (54:44).

Trečiajame kėlinyje žibėjo baltarusis Alehas Kojenetsas. 206 cm ūgio vidurio puolėjas, rungtyniavęs ne viename LKL ir NKL klube, po pertraukos pataikė keturis dvitaškius paeiliui, tritaškį pridūrė buvęs žalgirietis Vidas Ginevičius, ir pamažu „Basement“ atitrūko nepavejamai. Nugalėtojams net 27 taškus pelnė kitas buvęs Kauno „Atleto“ žaidėjas Paulius Počiuipa, pataikęs net 12 iš 14 dvitaškių. Dar pernai LKL klube Alytaus „Dzūkija“ rungtyniavęs puolėjas Nerijus Varnelis pridūrė 20 taškų. Šis aukštaūgis pataikė net 9 iš 10 dvitaškių, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Toks pasirodymas N.Varnelio sąskaitą papildė 39 naudingumo balais. „Top Sport“ gretose išsiskyręs T.Rakauskas surinko 28 taškus. Tikslą pasiekė 7 iš 11-os gynėjo tritaškių. R. Gudynas pridūrė 15 taškų (14 atkovotų kamuolių), V. Tatarūnas - 14 taškų.

Veteranų (per 35 metų) grupėje „Basement“, laimėjęs visas 6 rungtynes, išlaiko vienvaldžio lyderio pozicijas. „Top Sport“ su 1 nesėkme žengia antras, o trečioje pozicijoje rikiuojasi dusyk suklupusi „Rovinija“.

Vyresnių (daugiau nei 40 metų) grupėje paskutinės metų rungtynės sužaistos užvakar. „Plastena“ kolektyvas, įtikinamai (15:7) laimėjęs pirmąjį kėlinį, 69:77 nusileido „KK Policija“ komandai. Šiam klubui net 44 taškus pelnė Gediminas Ramonas, surinkęs ir 43 naudingumo balus. 6-oji pergalė per 7 rungtynes „Policijai“ padėjo pakilti į antrąją turnyro lentelės vietą. Ekipa atsilieka tik nuo lyderio „Top Sport“ kolektyvo, dar nežinančio pralaimėjimo kartėlio. Tas pats lyderis - ir 45+ čempionate, kur antroje pozicijoje žengia „Patvanka“. Tiesa, šis klubas išlaiko lyderio pozicijas vyriausių krepšininkų – daugiau nei 50 metų amžiaus kategorijoje.