Ž. Urbono jubiliejų „Juventus“ pažymėjo triuškinančia pergale | KaunoDiena.lt

Ž. URBONO JUBILIEJŲ „JUVENTUS“ PAŽYMĖJO TRIUŠKINANČIA PERGALE

• 0

Antradienį savo keturiasdešimtmetį šventęs Žydrūnas Urbonas sulaukė dovanos iš Utenos „Juventus“ (2/2) komandos. Prieš rungtynes pasveikinę klubo prezidentą ir trenerį, uteniškiai vėliau pergalę padovanojo ir aikštelėje – 98:79 (19:16, 28:18, 28:24, 23:21) sutriuškino Šiaulių „Šiaulius“ (0/4).

Šiame susitikime „Juventus“ klubas, kuris Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pirmenybėse sugrįžo į ketvirtąją vietą, žaidė be treniruotės metu nestipriai ranką susižeidusio puolėjo Rolando Jakšto.

Aikštės šeimininkai tiksliomis atakomis pradėjo susitikimą ir sužaidus tris minutes jau pirmavo 11:2. Tačiau Asenso Ampimo tikslių atakų dėka „Šiaulių“ puolimas po truputį atgijo, o įpusėjus kėliniui komandas jau teskyrė vos trys taškai (13:10). Negana to, čiurnos traumą patyrė pagrindinis „Juventus“ atakų organizatorius Jamaras Diggsas. Tuo pasinaudoję svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo (16:17), o po pirmųjų dešimties minučių skirtumas tebuvo trys taškai – 19:16.

Antrąjį kėlinį baudos metimu pradėjo Gytis Sirutavičius, tačiau svečiai atsakė keturiais taškais be atsako ir sužaidus vos minutę A.Sireika buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes rezultatas tapo lygus – 20:20. Po pasitarimo uteniškiai surengė spurtą 13:3 ir po G.Sirutavičiaus tritaškio skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 33:23. Likus žaisti keturis minutes komandas jau skyrė šešiolika taškų (39:23), o per likusį laiką svečiai tik šiek tiek sumažino deficitą – 34:47.

Antrąjį kėlinį uteniškiai pradėjo tikslių atakų banga, kurios neatlaikę šiauliečiai ėmė vis labiau atsilikti. Po Vytauto Šulskio ir Aarono Besto metimų sužaidus keturias minutes skirtumas pirmą kartą pasiekė dvidešimties taškų ribą – 59:39. Netrikus skirtumas dar labiau išaugo (64:41), o kėlinio pabaigoje „Šiaulių“ klubui tik šiek tiek pavyko sumažinti deficitą – 75:58.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. Skirtumas visą laiką sukosi ties dvidešimties taškų riba, o A.Sireika išbandė įvairius žaidimo variantus. Įpusėjus kėliniui komandas vėl skyrė 20 taškų (88:68), o A.Bestas susirinkusius žiūrovus pradėjo linksminti galingais dėjimais. Kėlinio pabaigoje pasireikšti gavo ir Ugnius Nikitinas, o „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 98:79.

„Juventus“ komandai 21 tašką surinko Aaronas Bestas (dvitaškiai 8/12, 6 atk. kam.), 17 – Vytautas Šulskis (dvitaškiai 8/9, 10 atk. kam.), 15 – Gytis Sirutavičius (dvitaškiai 4/6), 12 – Arminas Urbutis (5 rez. perd.), 11 – Dovis Bičkauskis (tritaškiai 2/2), 10 – Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 5/10, 7 atk. kam.), 7 – Spenceris Parkeris, 5 – Jamaras Diggsas (4 atk. kam., 4 rez. perd.).

Svečių gretose išsiskyrė Maurice‘as Bowmanas (26 tšk., dvitaškiai 7/9, tritaškiai 4/8), Asenso Ampimas (17 tšk., dvitaškiai 7/11, tritaškiai 1/7) bei Donatas Sabeckis (10 tšk.)