„Žalgiris“ kontrolinį mačą Ispanijoje laimėjo 36 taškais | KaunoDiena.lt

„ŽALGIRIS“ KONTROLINĮ MAČĄ ISPANIJOJE LAIMĖJO 36 TAŠKAIS

• 0

Į treniruočių stovyklą Ispanijoje atvykę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė kontrolines rungtynes. Žalgiriečiai šeštadienį Malagoje įveikė Melilos „Baloncesto“ komandą 90:54 (23:18, 18:12, 27:13, 22:11).

Rungtynių pradžioje žingsneliu priekyje buvo ispanai, bet Rolando Šmito ataka 2+1 ir Karolio Lukošiūno tritaškis išlaikė rezultatą apylygį (5:7, 8:10). Po keturis taškus pelnė „Žalgirio“ aukštaūgiai Kevarriusas Hayesas ir jį keitęs Laurynas Birutis, o kėlinio pabaigoje kauniečiai jau pirmavo 23:18.

Motiejaus Krivo baudų metimai, K. Lukošiūno tritaškis ir galingas K. Hayeso dėjimas vertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės – 32:25. K. Hayeso dvitaškis su pražanga, Manto Kalniečio greita ataka ir Tomo Dimšos baudos įtvirtino „Žalgirio“ persvarą prieš pertrauką – 41:30.

Trečiąjį kėlinį pradėjo Keenano Evanso ir K. Hayeso antpuolis „žemė-oras“ ir K. Evanso tritaškis su pražanga – 49:30. K. Hayesas irgi pasižymėjo su varžovo pražanga, R. Šmitas ir M. Krivas realizavo baudų metimus, o pastarasis dar ir blokavo Melilos krepšininko metimą bei pelnė taškus puolime – 62:37. Tikslą pasiekė ir du Tylerio Cavanaugh tritaškiai – 68:43.

Ketvirtąjį kėlinį atidarė Liutauro Lelevičiaus dėjimas. Jis pataikė ir iš toli, 4 taškus pridėjo Edgaras Ulanovas – 82:49. Taškus pelnė ir dvyliktasis žalgirietis Kajus Kublickas, o rungtynes uždarė T. Dimša – 90:54.

„Žalgiris“: K. Hayesas 14, L. Birutis 9 (7 atk. kam.), L. Lelevičius 9, R. Šmitas 9 (7 atk. kam.), T. Dimša 8 (4 rez. perd., 2 per. kam.), T. Cavanaugh 8 (5 atk .kam.), M. Krivas 8 (2 blk.), K. Evansas 7 (5 rez. perd.), K. Lukošiūnas 6, M. Kalnietis 2 (4 rez. perd., 2 per. kam.), K. Kublickas 2.

„Baloncesto“: N. Rakočevičius 11, G. Ferrando 10, B. Fallas 7.