Gripo epidemija Klaipėdoje neskelbiama | KaunoDiena.lt

GRIPO EPIDEMIJA KLAIPĖDOJE NESKELBIAMA

  • 0

Klaipėdos miesto savivaldybė atsižvelgdama į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos departamento pateiktus duomenis nusprendė šią savaitę gripo epidemijos uostamiestyje dar neskelbti.

Sergamumas gali būti laikomas epideminiu, kai sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis yra ne mažesnis kaip 100 atvejų 10 tūkst. gyventojų per savaitę, o klinikinių gripo atvejų skaičius sudaro apie 30 proc. visų registruotų gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejų.

Šiuo metu klinikinių gripo atvejų skaičius Klaipėdoje sudaro 8,2 proc. visų registruotų gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejų.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos departamentas iš uostamiesčio sveikatos įstaigų kasdien gauna duomenis apie sergančius mūsų miesto gyventojus. Atsakingai juos vertindami, departamento darbuotojai rekomenduoja arba ne Klaipėdos savivaldybei skelbti gripo epidemiją.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS