Dovana, tinkanti kiekvienai mamai – populiarėjanti procedūra vakuuminėje kapsulėje | KaunoDiena.lt

DOVANA, TINKANTI KIEKVIENAI MAMAI – POPULIARĖJANTI PROCEDŪRA VAKUUMINĖJE KAPSULĖJE

  • 0

Nemažai žmonių vengia vaistų dėl neigiamo šalutinio poveikio, ir renkasi nemedikamentinį gydymą. Vienas metodų, duodantis puikų efektą, – procedūra vakuuminėje kapsulėje. Beje, tai gali būti ypatinga dovana mamai, kitiems artimiesiems, draugams.

Tarsi išorinė širdis

Neigiamo slėgio (vakuuminė) kapsulė – daugybės ligų gydymo ir profilaktikos priemonė. Ji padeda detoksikuoti organizmą, skatina regeneracinius procesus, aktyvina medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką, stangrina odą, stiprina imunitetą, slopina alergines reakcijas, gerina audinių aprūpinimą deguonimi, veikia atpalaiduojamai.

Medikai vakuuminę kapsulę vadina išorine širdimi. Jos veikimo principas – besikeičiantis normalus ir neigiamas atmosferos slėgis. Iš kapsulės tam tikrais intervalais išsiurbiamas oras, pauzių metu vėl sukuriamas normalus atmosferos slėgis. Neigiamo slėgio fazėje aktyviai išplečiamos kraujagyslės, limfagyslės, venos. Jos geriau surenka skysčius ir medžiagų apykaitos produktus, skatina aktyvesnį šlakų ir toksinų pašalinimą iš ląstelių.

Normalaus slėgio metu venomis ir limfagyslėmis skysčiai su papildoma jėga grįžta link širdies. Raumenys ir kiti audiniai papildomai aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. Kraujo priteka net ir į apmirusius audinius, nes atsiveria ir užakusių arterijų spindžiai. Tokiu būdu vakuuminėje kapsulėje atliekamas limfodrenažas ir treniruojamos kraujagyslės.

Slėgių skirtumas

Esant negatyviam slėgiui, ląstelės išsitempia, padidėja membranų pralaidumas.

Dėl slėgio skirtumų difuzijos būdu maisto medžiagos ir deguonies molekulės patenka į ląstelės vidų, o anglies dioksidas ir stambiamolekuliniai apykaitos produktai pasišalina iš ląstelių, aktyviau pradeda veikti fermentinės sistemos, sutvirtėja jungiamasis audinys.

Procedūros kapsulėje malšina stuburo, kojų, sąnarių skausmą, tirpimą dėl osteochondrozės ir įvairių distrofinių pakitimų. Prisotintas deguonies ir kitų medžiagų kraujas su didele jėga įsiurbiamas į apatinę kūno dalį, jos audinius, o pauzės metu, įsisotinęs anglies dioksido, išstumiamas iš audinių.

Dėl susidarančio slėgių skirtumo išsiplečia susiaurėjusios ar net užakusios kraujagyslės, limfagyslės, geriau nuteka susikaupę skysčiai, sumažėja sunkumo jausmas kojose, greičiau užgyja opos, atsiradusios dėl venų patologijos ar cukrinio diabeto.

Ypatinga pagalba odai

Procedūros vakuuminėje kapsulėje mažina trombozių, infarktų, insultų riziką. Sumažėja ar net visai išnyksta galvos skausmas, vidurių užkietėjimas, pagerėja miegas, dėl pagreitėjusios medžiagų apykaitos plonėja riebalinis sluoksnis, nyksta celiulito požymiai. Ypač pagerėja odos būklė – ji darosi stangresnė, mažėja psoriazės, neurodermito, kitų dermatozių požymiai.

Integruota pulsuojančio magneto terapija ir jonizuoto deguonies generatorius dar labiau sustiprina vakuuminės kapsulės poveikį organizmui. Deguonies terapijos metu oda prisotinama jai būtino energijos kiekio, tiekiant didelės koncentracijos neigiamai įkrautus O2 (-) jonus ir aprūpinant odą iš išorės. Jonizuoto arba aktyvuoto pavidalo deguonis gerina medžiagų apykaitos procesus, o tai suteikia energijos ir sveikatos.

Puikūs rezultatai pasiekiami vakuuminės kapsulės procedūrą derinant kartu su limfos nutekėjimą gerinančiu, riebalus deginančiu ir stangrinančiu įvyniojimu.

High Care grožio ir sveikatos centras,

Laisvės al. 43, Kaunas,

tel. (8 37) 206 447.

Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje www.groziocentras.lt.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS