Į parduotuves vilioja „Jamam“ nuolaidų akcija | KaunoDiena.lt

Į PARDUOTUVES VILIOJA „JAMAM“ NUOLAIDŲ AKCIJA

  • 0

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ penktadienį prasidėjo pavasarinė nuolaidų akcija „Jamam“.

Pirmą kartą pavasario „Jamam“ vyks dvi dienas – pavasario–vasaros sezono prekių su didelėmis nuolaidomis pirkėjai „Akropoliuose“ galės įsigyti šį penktadienį ir šeštadienį, gegužės 26–27 dienomis.

Dvigubai prailginti „Jamam“ nuolaidų akciją nuspręsta atsižvelgiant į pirkėjų pageidavimus. „Tai bus ypač patogu tiems, kas savaitgalį ruošiasi išvykti iš miestų ar nori laisvadienius praleisti su artimaisiais. Pasinaudoti „Jamam“ nuolaidomis jie gali jau nuo šiandien“, - sako Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ valdančios bendrovės direktorė Saulė Zabulionytė.

Kaip įprasta per „Jamam“, prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ veikiančios parduotuvės akcijos dienomis atsidaro kur kas anksčiau nei paprastai ir veikia jau nuo 8 val. ryto.

Pirkėjų per „Jamam“ šiemet laukia ne tik didžiulės nuolaidos daugeliui prekių, bet ir specialūs pasiūlymai „Trofėjaus valandų“ metu – vieną valandą vis kitoje parduotuvėje bus taikomos papildomos nuolaidos, apie kurias bus pranešama per „Akropolio“ radiją.

Šiemet Vilniuje į „Jamam“ galima važiuoti ne tik savo ar visuomeniniu transportu, bet ir pasinaudojus „Uber“ paslauga. Visi iki šiol neišbandę populiariausios pasaulyje pavežėjimo paslaugos, gali „Uber“ programėlėje įvedę kodą JAMAMFREE pasinaudoti dviem nemokamomis kelionėmis iki dešimties eurų į ir iš „Jamam“. O visi esami „Uber“ vartotojai, įvedę kodą JAMAM25, gaus 25 proc. nuolaidą kelionei į ir iš Vilniaus „Akropolio“.

Šiemet „Jamam“ akcijoje dalyvauja daugiau nei 800 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusių parduotuvių, kuriose bus taikomos didelės nuolaidos daugeliui prekių. Pavyzdžiui, „Akropoliuose“ veikiančiose „Maxima XXX“ parduotuvėse gegužės 26–27 dienomis bus taikoma 40 proc. nuolaida drabužiams, avalynei, kosmetikai, žaislams, buitinei chemijai ir daugeliui kitų pramoninių prekių, taip pat nuolaidos maisto prekėms.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS