R. Valatka po pirmos darbo dienos išeina iš „Eltos“ | KaunoDiena.lt

R. VALATKA PO PIRMOS DARBO DIENOS IŠEINA IŠ „ELTOS“

  • 9

Žurnalistas Rimvydas Valatka trečiadienį pranešė, kad po pirmos darbo dienos apsisprendė išeiti iš naujienų agentūros „Elta“.

„Vakar buvo pirmoji mano darbo diena „Elta“ agentūroje. Ir paskutinė“, - socialiniame tinkle „Facebook“ parašė R. Valatka.

Jis teigia tokį sprendimą priėmęs, kai „susipažinęs su situacija iš arti ir pasikalbėjęs su dauguma žurnalistų ir redaktorių“ suprato, kad jam „reikėtų padaryti stebuklą tam, kad grąžinčiau „Elta“ buvusią žurnalistinę jėgą“.

Naujienų agentūra apie R. Valatkos atėjimą vadovauti „Elta“ redakcijai pranešė pirmadienį. Tuomet R. Valatka teigė, kad darbą pradeda „radęs vieningą supratimą su naująja agentūros savininke dėl principinių nuostatų, užtikrinant ne tik operatyviausių, bet ir patikimiausių naujienų sklaidą”.

Anot įmonės pranešimo, verslininkė Gitana Markovičienė šiuo metu tęsia sandorį dėl kontrolinio agentūros akcijų paketo įsigijimo iš leidėjo Vito Tomkaus.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

n...

laaabai jau greitai susipažino su ELTOS situacija... kyla įtarimas, kad iš anksto norėjo sukompromituoti ELTAą...

Valatkos vemalai tinka

tik Delfio saragej --ten susirinke visi pridurkai kuriu niekas neskaito , jie tarpusavyje sudais drabstosi ........ stai ten valatka ir eik savo debilizmuus rasinet

Taigi

Tomkus kgbistas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS