Iš Amerikos ir Vokietijos – pasivažinėti troleibusais | KaunoDiena.lt

IŠ AMERIKOS IR VOKIETIJOS – PASIVAŽINĖTI TROLEIBUSAIS

  • 2

Jeigu artimiausią sekmadienį ir pirmadienį, rugpjūčio 20 d. Vilniuje ir rugpjūčio 21 d. Kaune, pamatysite grupę žmonių, kurie fotografuos ne miesto įžymybes, bet troleibusus – nenustebkite.

Vilniuje ir Kaune lankysis Vokietijos viešojo eismo mėgėjų klubo nariai (vok. Verband Deutscher Verkehrs-Amateure e.V. (VDVA)).

Šio klubo, kuris įsteigtas 1956 metais, nariai domisi skirtingų miestų viešojo transporto istorija, ypač juos domina miesto elektrinis transportas – troleibusai ir tramvajai. Klubas jungia ne tik vokiečius, bet ir kitų šalių transporto mėgėjus, pavyzdžiui, JAV, Prancūzijos ir kitur.

Kelionės metu klubo nariai aplankys ne tik Lietuvą, bet ir Latviją, Estiją ir Suomiją, kur važinės ne tik troleibusais, bet ir tramvajais bei metro. Iš viso ši kelionė truks 10 dienų.

„Aplankyti Baltijos šalis jie pasiryžo po trejų metų, dar beveik metus buvo derinamos visos kelionės detalės“, – sakė vienas iš šio projekto iniciatorių, kelionių agentūros Superkeliones.lt direktorius Udrius Armalis.

Pasak jo, viena sunkiausių užduočių buvo rasti tinkamus troleibusus bei suderinti detalų ir įdomų kelionių maršrutą.

„Viešojo eismo mėgėjų klubo nariai puikiai žino miesto transporto istoriją ir keliauti po Vilnių ir Kauną pageidauja tik istorinėmis transporto priemonėmis, o kelionės metu – fotografuoti šias transporto priemones gražiausiose miesto vietose, tad viską suderinti nebuvo lengva. Bet pavyko!“, – džiaugėsi pašnekovas.

VDVA klubo narių kelionė po Vilnių prasidės rugpjūčio 20 d. 9 val. ryte, o kelionė po Kauną – rugpjūčio 21 d. – 10.30 val.

GALERIJA

  • Iš Amerikos ir Vokietijos – pasivažinėti troleibusais
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Aras Valiulis

Jei tai tiesa,svečių grupę turėtų lydėti savivaldybės administracijos direktorius,kuris apie troleibusus(rytų Europos atgyveną)turi išskirtinę nuomonę.Mes nepamiršome jo retorikos.Mes-tai troleibusų vairuotojai,mielai šypsosimės vakarų Europos ir Amerikos interesantams š.m.rugpjūčio 21d. Ir netik 10.30val.Ir netik tą dieną.Tikiuosi adm.direkt. abrozdėlis į svečių objektyvus neįlys,nebent nusiėmus arogantiškumo kaukę ,jis atsiprašytų visų,susijusių su Kauno troleibusais

ttt

tai ka ,zurnalistas ikeldamas nuotrauka neskiria tramvajaus nuo troleibuso,vel kauno dienoje darbuojasi specialistas is darbo birzos

SUSIJUSIOS NAUJIENOS