Po A. Zuoko komentaro „Lietuvos rytas“ atskleidė direktoriaus D. Gudelio algą | KaunoDiena.lt

PO A. ZUOKO KOMENTARO „LIETUVOS RYTAS“ ATSKLEIDĖ DIREKTORIAUS D. GUDELIO ALGĄ

  • 4

Buvęs Vilniaus meras ir dabartinis Tarybos narys Artūras Zuokas šalies portalams išplatintame komentare „Kodėl D. Gudelis turi atsistatydinti“ teigia, kad „Lietuvos ryto“ klubo direktoriaus alga siekia 4 tūkst. eurų. Penktadienio vakarą sostinės ekipa atskleidė, kiek iš tiesų uždirba D.Gudelis.

„Informuojame, kad „Lietuvos ryto“ komandos direktorius Darius Gudelis, uždirba tiek pat, kiek ir anksčiau šias pareigas ėjęs Martynas Purlys – 1930 eurų.

2017-06-21 klubo dalininkų susirinkimo sprendimu, naujai išrinktam direktoriui D.Gudeliui buvo nuspręsta nustatyti tokias pačias darbo sąlygas, kokios buvo nustatytos atsistatydinusiam direktoriui.

Atkreipiame dėmesį, kad darbo sutartį su naujai paskirtu direktoriumi D.Gudeliu pasirašė ir dalininkas Antanas Guoga.

Ponas A.Zuokas turėjo visas galimybes patikrinti šią informaciją. Todėl apgailestaujame, kad savo teiginiais apie 4000 eurų uždarbį jis klaidina visuomenę ir daro žalą klubo reputacijai.

Atsakydami ir į kitą A. Zuoko komentarą norime pranešti, kad į „Lietuvos ryto“ klubo administraciją iš D. Gudelio kontroliuojamų įmonių neperėjo nei vienas darbuotojas“, – rašoma išplatintame „Lietuvos ryto“ pranešime.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Juodas rytas?

Kodel juoda apranga???

nuomonė

negražu Zuokai skleisti melagingą informaciją.Nuo to tik pats juodžiau atrodysi.

VANGA

O kokie ten veteranai dziaugiasi MGBALTIC atejimu, kaip skelbta?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS