R. Šimašius: į Vilnių ateina reikšmingos investicijos iš Vokietijos | KaunoDiena.lt

R. ŠIMAŠIUS: Į VILNIŲ ATEINA REIKŠMINGOS INVESTICIJOS IŠ VOKIETIJOS

  • 0

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien susitiko su Vokietijos kompanijos „Homanit Holding“ investuotojais, kurie paskelbė perkantys dalį AB „Grigeo“ verslo, ir ten planuojantys plėtoti didesnės apimties gamybą, pranešė Vilniaus savivaldybė.

Susitikime dalyvavo AB „Grigeo“ prezidentas Gintautas Pangonis ir vokiečių kompanijos „Homanit Holding GmbH“ savininkas Fritz Homann.

„Džiaugiamės, kad Vilniuje veikia tokios progresyvios įmonės kaip „Grigeo“, pritraukiančios investuotojus iš Vakarų Europos. Tikime, kad ši partnerystė bus konstruktyvi ir naudinga ne tik abiems įmonėms, bet ir miestui bei miestiečiams. Sieksime užtikrinti, kad „Homanit Holding GmbH“ į Vilnių ateitų kiek įmanoma sklandžiau, operatyviai spręsime visus investuotojui iškylančius klausimus“, – susitikime kalbėjo Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Medienos ir popieriaus AB „Grigeo“ neseniai pasirašė ketinimų protokolą su Vokietijos bendrove „Homanit Holding GmbH“ dėl 100 proc. antrinės UAB „Grigeo Baltwood“ akcijų pardavimo. Įsigiję bendrovę vokiečiai ketina smarkiai plėsti plokščių gamybą.

„Homanit Holding GmbH“ per pusantrų metų Lietuvoje ketina investuoti 65 mln. eurų, sukurti 250 naujų darbo vietų, o „Grigeo Baltwood“ pagaminamos produkcijos kiekį išplėsti daugiau nei 4 kartus.

GALERIJA

  • R. Šimašius: į Vilnių ateina reikšmingos investicijos iš Vokietijos
  • R. Šimašius: į Vilnių ateina reikšmingos investicijos iš Vokietijos
  • R. Šimašius: į Vilnių ateina reikšmingos investicijos iš Vokietijos
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS