S. Skvernelis siūlo Vilniuje surengti Pasaulio ekonomikos forumo renginį | KaunoDiena.lt

S. SKVERNELIS SIŪLO VILNIUJE SURENGTI PASAULIO EKONOMIKOS FORUMO RENGINĮ

  • 3

Lietuvai ketinant plėsti elektromobilių infrastruktūrą, šalies premjeras siūlo apsvarstyti galimybę Lietuvoje suorganizuoti Pasaulio ekonomikos forumo Davose regioninį renginį.

Tai Saulius Skvernelis pasiūlė Lietuvoje viešinčiam forumo steigėjui ir valdybos pirmininkui Klausui Martinui Schwabui (Švabui), pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

„Lietuva žengia inovacijų keliu, įgyvendina ambicingus atsinaujinančios energijos plėtros tikslus. Mes esame pasirengę jau kitais metais įvykdyti Pasaulio ekonomikos forumo rekomendacijas ir sukurti tinkamą aplinką elektromobilių plėtrai“, - tvirtino S. Skvernelis.

Jis pabrėžė kibernetinio ir informacinio saugumo svarbą, tai, kad Lietuva siekia narystės EBPO, aktyviau bendradarbiaus su Europos branduolinių tyrimų organizacija.

Pasaulio ekonomikos forumas įkurtas 1971 metais, jame dalyvauja politikos, verslo ir kiti visuomenės lyderiai. 2018 metais forume pakviesta dalyvauti ir prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

...

Negi kada milicininkas nuo kuklumo numirs... va, pasinaudojo tarnybine padėtimi, ir šeimą NET pas popiežių nusivežė.

Vytautas

Niekas ir nenuteikia ka seja rusija ta ir pjauna o Lietuvele turi ir eina ir eis su vakarais....

Ignotas

Nors mes deklaruojame, kad esame Vakarų kultūros dalis, bet iš esmės esame Rytų sanklodos apologetai. Tad nereikia save priešinti Rusijai, o ir pasaulį nuteikinėti prieš Rusiją, apskritai prieš Rytus.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS