Už pastatą sostinės Liejyklos gatvėje aukcione pasiūlyta 1,8 mln. eurų | KaunoDiena.lt

UŽ PASTATĄ SOSTINĖS LIEJYKLOS GATVĖJE AUKCIONE PASIŪLYTA 1,8 MLN. EURŲ

  • 0

Ketvirtadienį pasibaigusiame Vilniaus valdžios skelbtame aukcione už administracinį pastatą ir sklypą senamiestyje, Liejyklos gatvėje pasiūlyta pradinė kaina - 1,8 mln. eurų, rodo elektroninių varžytinių sistemos duomenys.

Pasak Vilniaus miesto savivaldybės Turto departamento Nekilnojamojo turto skyriaus vedėjos Vilmos Lajauskaitės, objektą perka neįvardijamas fizinis asmuo.

„Įvykus aukcionui toliau vyks turto pardavimo procedūros: per 2 dienas bus pasirašytas laimėtojo protokolas, ne vėliau kaip per 25 dienas - pirkimo-pardavimo sutartis. Per 30 dienų nuo žemės sklypo pirkimo-pardavimo sutarties, o per 10 dienų po sutarčių pasirašymo turi būti apmokėta už objektą“, - BNS sakė V.Lajauskaitė.

Jos teigimu, iš viso buvo skelbti 3 šio turto aukcionai.

„2015 metais buvo skelbti aukcionai, tačiau pirkėjų neatsirado. Vėliau savivaldybės nuosavybėn buvo perimtos likusios pastatų sienos ir paskelbtas naujas aukcionas, į kurį užsiregistravo vienas dalyvis ir pasiūlęs 1,8 mln. eurų“, - sakė V.Lajauskaitė.

Pastatas nėra įtrauktas į Kultūros paveldo vertybių registrą, jis visiškai renovuotas 2001 metais, dalis jo patalpų yra išnuomota. Jame yra įsikūrusi garso ir vaizdo sistemų projektavimo, montavimo ir priežiūros bendrovė „Avpro“.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS