Įkaušusių vyrukų linksma kelionė baigėsi kurioziškai | KaunoDiena.lt

ĮKAUŠUSIŲ VYRUKŲ LINKSMA KELIONĖ BAIGĖSI KURIOZIŠKAI

  • 1

Kurioziškai pasibaigė pasivažinėjimas dviem linksmai naktį leidusiems vyrukams, pranešė sostinės policija.

Pas Januškų kaime, Ukmergės rajone, gyvenantį 40-metį svečiavosi jo bendraamžis draugas, atvykęs iš Šiaulių. Vyrai gėrė alkoholį, linksminosi, o paryčiui sumanė pasivažinėti. Linksma kelionė pasibaigė upelyje.

Apie 4 val. 13 min. šiaulietis paskambino į bendrąjį pagalbos centrą pagalbos. Vyras negalėjo nurodyti vietos, kur randasi, tik aiškino, kad važinėjosi per pievas, miškus, kol galop atsidūrė upelyje.

Nurodyta kryptimi išvyko policijos, gaisrininkų ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Pagal skambučio spindulį buvo nustatytos koordinatės ir imtasi paieškos. Policijos patruliai pasuko link miške tekančio Armonos upelio, privažiavę krantą, ėmė šaukti. Netrukus atsiliepė ir nelaimėliai. Maždaug už 100 metrų nuo keliuko, pareigūnai pamatė skęstantį džipą ir ant stogo susėdusius du vyrukus. Įvykio koordinatės praneštos gaisrininkams ir medikams. Privažiuoti arčiau dėl patvinusio upelio buvo neįmanoma. Apie 7 val. gelbėtojai bičiulius perkėlė į krantą ir nugabeno į ligoninės priėmimo skyrių. Po apžiūros jie atvežti į Ukmergės r. policijos komisariatą. Januškų kaimo gyventojui nustatytas 2,03 prom. girtumas, jo draugui – 1,05 promilės. Pareigūnai aiškinasi, kuris iš vyrų vairavo automobilį „Suzuki Jimny“.

Pareigūnai pasitelkė pagalbą ir organizuoja „Suzuki Jimny“ ištraukimo darbus.

GALERIJA

  • Įkaušusių vyrukų linksma kelionė baigėsi kurioziškai
  • Įkaušusių vyrukų linksma kelionė baigėsi kurioziškai
  • Įkaušusių vyrukų linksma kelionė baigėsi kurioziškai
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

BRONIUS TAMALIUNAS.

REIKEJO NESKUBETI GELBETI. DIEVAS PRABLAIVINTI NOREJO ,O GERADAREI JIO PLANUS SUMAISET.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS