Vilniuje sulaikyti neblaivūs vairavę ugniagesys bei policininkė | KaunoDiena.lt

VILNIUJE SULAIKYTI NEBLAIVŪS VAIRAVĘ UGNIAGESYS BEI POLICININKĖ

  • 3

Vilniuje šeštadienio naktį neblaivus vairavęs ugniagesys nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į medį, o sekmadienio rytą sulaikyta neblaivi vairavusi policijos tyrėja, pranešė Policijos departamentas.

Gegužės 6 dieną apie 1.40 val. Savanorių prospekte automobilis „VW Passat“, vairuojamas ne tarnybos metu neuniformuoto neblaivaus Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vilniaus APGV 1-os komandos budinčios pamainos vyresniojo ugniagesio-gelbėtojo D.G., nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Per eismo įvykį nukentėjo vairuotojas, kuris dėl riešo traumos medikų pagalbos atsisakė, bei 1992 metais gimusi keleivė, kuri dėl daugybinių kūno sužalojimų paguldyta į ligoninę.

1991 metais gimusiam ugniagesiui nustatytas 2,32 promilės girtumas.

Gegužės 7 dieną 7.38 val. Žirmūnų gatvėje sustabdytas nuosavas automobilis „Mazda“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuota neblaivi Vilniaus miesto 3 policijos komisariato vyresnioji tyrėja A. A.

1981 metais gimusiai moteriai nustatytas 1,66 promilės girtumas.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

APKALTA!

DĖL SNORO AFEROS D.GRYBAUSKAITĘ - JAV MARIONETĘ, Į KALĖJIMĄ!

Vyti

tą kurvą iš policijos.

jonas

.tik pagalvokit kokie lietuvoje tyrejai???!!!!tai kaip gi jie gali padeti zmogui,ar objektyviai ka nors istirti???jie parsidave,priklausomi,giminiu klano alhasai!!!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS