"Tvarkiečiai" siūlo skelbti referendumą dėl naujos atominės statybos

"Tvarkiečiai" siūlo skelbti referendumą dėl naujos atominės statybos

2011-06-17 18:56
"Tvarkiečiai" siūlo skelbti referendumą dėl naujos atominės statybos
"Tvarkiečiai" siūlo skelbti referendumą dėl naujos atominės statybos / Shutterstock nuotr.

Opozicinė partija "Tvarka ir teisingumas" siūlo, kad dėl naujos atominės elektrinės statybos apsispręstų piliečiai.

Parlamentinėms partijoms "tvarkiečiai" siūlo pasirašyti deklaraciją "Dėl Lietuvos energetikos ateities", kurios projekte numatyta skelbti referendumą dėl atominės elektrinės statybos.

Deklaracijos projekte taip pat įrašyta, kad naujos atominės elektrinės statyba vertinama "kaip vienas iš būtiniausių ir neatidėliotinų valstybės žingsnių stiprinant ir įtvirtinant jos savarankiškumą".

Siūlymą Seimui paskelbti referendumą turi teisę pateikti ne mažiau kaip ketvirtadalis  - 36 iš 141 - visų Seimo narių grupė, sprendimas dėl referendumo paskelbimo priimamas nutarimu.

Kartu su 2008 metų Seimo rinkimais buvo surengtas konsultacinis referendumas dėl Ignalinos atominės elektrinės darbo pratęsimo, tačiau neįvyko, nes į jį atėjo mažiau nei pusė visų balsavimo teisę turinčių piliečių.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra