Į Londoną skridusiame lėktuve – sąmyšis dėl paukščio | KaunoDiena.lt

Į LONDONĄ SKRIDUSIAME LĖKTUVE – SĄMYŠIS DĖL PAUKŠČIO

  • 3

Paukštis sukėlė sąmyšį iš Singapūro į Londoną skridusio lėktuvo verslo klasės salone. Jis buvo pastebėtas praėjus 12 valandų nuo skrydžio pradžios, antradienį pranešė oro linijos „Singapore Airlines“.

Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše matyti ant keleivio sėdynės atlošo tupintis paukštis, nufilmuotas likus maždaug dviem valandoms iki orlaivio nusileidimo Didžiosios Britanijos sostinėje.

Pirmas vieno iš lėktuvo įgulos narių bandymas sugauti sparnuotį buvo nesėkmingas. Netrukus į gaudynes įsijungė ir salono keleiviai.

„Galiausiai keleivių padedami skrydžio palydovai jį sugavo ir lėktuvui atvykus į Londoną perdavė pareigūnams, atsakingiems už gyvūnų karantinavimą“, – sakoma oro linijų pranešime.

Kaip paukštis galėjo sausio 7 dieną patekti į skrydį SQ322, pranešime nenurodoma.

Tačiau aišku, kad rudos spalvos sparnuotis – pietų Azijoje gyvenanti paprastoji maina (Acridotheres tristis) – verslo klase keliavo be bilieto.

Kaip skelbiama „Singapūre Airlines“ svetainėje, bilietas iš šio miesto valstybės į Londoną ir atgal verslo klase kainuoja maždaug 6 tūkst. Singapūro dolerių (3 850 eurų).

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

Rusų provokacija. Bandė į Angliją nuvežti paukščių gripą.

Aha

Paukstelis sutaupe?,galas jam toje ukanotoje asaru pakalneje,susals i ozio raga.

gudrutis

paukstelis nepervargo, greit is vienos vietos kita nuvyko, sutaupe, o ir deportacija manau negresia

SUSIJUSIOS NAUJIENOS