Astrologinė prognozė balandžio 18–24 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ BALANDŽIO 18–24 D.

AVINAS

Savaitės pradžioje galite gauti originalių dovanų ar sulaukti neįprastų dėmesio ženklų. Tačiau pinigai slyste slys iš kišenės nenumatytoms reikmėms. Po Velykų aktualūs bus reikalai, susiję su finansais, mokslu, politika, užsieniu. Galbūt leisitės į kelionę. Galite sulaukti dalykinio pasiūlymo. Savaitgalį norėsis reikštis visuomenėje. Viešumas turės kainą. Jauskite ribas.

JAUTIS

Šios savaitės pradžia žada daugiau ekscentriškumo, iššūkių, kūrybinės energijos. Nelaukto pasiūlymo galite tikėtis iš jums neabejingo pažįstamo asmens arba naujo gerbėjo. Galimas meilės trikampis, netikėtos pagundos. Po švenčių jums aktualios temos bus kelionės, užsienis, konferencijos ar pan. Savaitgalį stokosite kantrybės. Verčiau neužsiimkite tuo, prie ko nelinksta širdis.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje nerimo gali sukelti sutrikusi savijauta. Derėtų pasirūpinti sveikata, nevartoti abejotinos kokybės produktų, gėrimų. Saugokitės ir avarinių situacijų. Po švenčių nelabai seksis bendrauti, įtikti aplinkiniams. Gali spręstis teisinis, turtinis arba aktualus dalykinis klausimas. Nesistenkite pergudrauti kitų, nes tai atsigręš prieš jus.

VĖŽYS

Savaitės pirmoje pusėje pajusite energijos pliūpsnį. Galbūt tai skatins originaliau susitvarkyti namus, keisti įvaizdį, pasireikšti draugų kompanijoje, demonstruoti talentus, megzti pažintis. Po Velykų tiktų koreguoti gyvenimo būdą, mitybą. Regis, darbe neišvengsite konkurencinės kovos. Savaitgalį galite sulaukti nemalonios kritikos, bendravimo problemų. Būkite taupesni.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje noriai šeimininkausite virtuvėje, ūkyje, tačiau bendrauti bus nelengva. Regis, įvyks kažkas labai netikėta. Venkite šokiruoti aplinkinius neprotingais poelgiais, ekscentriška išvaizda. Po švenčių jums teks iš peties padirbėti ir demonstruoti kūrybingumą, gebėjimą priimti ir kitiems perteikti naujoves. Tikriausiai parūps įvaizdžio ir sveikatos klausimai.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje tikriausiai svečiuositės pas gimines arba jų sulauksite savo namuose. Po švenčių būsite neramūs ir emocionalūs, linkę greitai prarasti savitvardą. Dėl to kentės artimiausi žmonės. Galvokite, ką sakote, ir atsargiai elkitės su technine įranga, ugnimi. Artėjant savaitgaliui, jau trokšite populiarumo, meilės. Galimas neįprastas užsiėmimas, renginys.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje labiausiai rūpės žemiški malonumai. Po Velykų mėginsite daryti įspūdį aplinkiniams savo žiniomis, statusu. Vis dėlto nelabai seksis bendrauti su kitaip jaučiančiais, mąstančiais žmonėmis. Pasistenkite nedaryti to, dėl ko galėtumėte susikompromituoti. Antroje savaitės pusėje būtų naudinga rūpintis namais, nuosavybės, turto deklaravimo klausimais.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę priimti svečius arba vykti į iškylą. Tačiau polinkis ginčytis gali išprovokuoti įtemptas situacijas. Vienokių ar kitokių rūpesčių kels verslo, turto problemos. Mintys suksis apie permainas ir didesnę naudą. Suabejosite, ar užsiimate tuo, kuo turėtumėte. Artėjant savaitgaliui, gali tekti vykti į trumpą kelionę.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje norėsite daugiau ramybės. Vis dėlto turbūt neišvengsite dėmesio, šurmulio. Venkite girtis, plepėti apie savo planus, vertybes – tuo gali kažkas nedorai pasinaudoti. Po švenčių būsite energingi, todėl į priekį pasistūmės verslo reikalai. Galima apgaulė, veidmainystė, siekiant pasipelnyti ar padaryti įspūdį. Savaitės pabaigoje galite sulaukti keistų pasiūlymų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje be draugijos neliksite. Bendraujant, šmaikštaujant gali nuskambėti intriguojamas pasiūlymas, smagus flirtas. Jis gali sukelti pavydo sceną. Po švenčių bus sunku įtemptai dirbti, bendrauti. Galbūt nekaip jausitės. Artėjant savaitgaliui, būsite iniciatyvūs, perimsite vadžias į savo rankas. Atsargiai su technika ir kelyje.

VANDENIS

Savaitės pradžioje gali pakenkti ekscentriškumas ir lengvabūdiškumas. Venkite avantiūrų, dėl kurių galite pažeisti taisykles, patirti nuostolių. Būtų šaunu, jei paremtumėte bendraminčius, prisidėtumėte prie bendro tikslo, užuot galvoję vien apie save ir paisę tik savo interesų. Savaitės pabaiga turėtų būti nebloga meniškų polinkių asmenims, filantropams.

ŽUVYS

Savaitės pradžia prabėgs nekasdieniškai. Tikriausiai vyksite toliau nuo namų. Pasidomėkite pasiūlymais, kuriuos lyg netyčia ar atsitiktinai išgirsite. Pasistenkite elgtis subtiliau, nes lengvai galite įžeisti kitų žmonių jausmus, netinkamai įvertinti situaciją, skubotai padaryti neobjektyvias išvadas. Itin atsargiai elkitės kelyje ir su technika, ugnimi. Saugokite sveikatą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS