Astrologinė prognozė gegužės 13–19 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ GEGUŽĖS 13–19 D.

AVINAS

Savaitės pradžioje pajusite poreikį rūpintis sveikata ir išvaizda, peržiūrėti garderobą. Norėsite keisti įvaizdį ir gyvenimo būdą. Galbūt įsigysite mielą augintinį. Nesijauskite išnaudojami, jei teks dirbti daugiau už kitus. Tai išeis jums į naudą. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti verslo, finansinę padėtį. Aktualūs bus paskolų, mokesčių, investicijų klausimai. Jeigu viskas seksis, savaitgalį parūps ir meilės avantiūros, nuotykiai.

JAUTIS

Šią savaitę nestokosite energijos, kūrybingumo, romantiško polėkio. Galbūt norėsite atnaujinti garderobą ar namų interjerą. Smagiai leisite laisvalaikį su artimaisiais, vaikais. Vis dėlto neišvengsite konkurencinės kovos, kad ir kokia sritis jums būtų aktuali, – mokslo, darbo, pramogų verslo, kūrybos, meilės. Savaitgalį gali tekti aiškintis santykius su partneriais, gerbėjais. Mokėkite pripažinti klaidas ir prisiimti atsakomybę.

DVYNIAI

Norėsite džiaugtis gyvenimo malonumais. Galbūt leisite sau įsigyti daiktą, pramogą ar paslaugą, kuriai anksčiau gailėjote pinigų. Nuotaiką gali gadinti smulkūs nesklandumai, techninės ar ūkinės problemos. Darbe daug reikalausite iš pavaldinių, kolegų ir iš savęs. Regis, parūps įvaizdžio, sveikatos klausimai. Nepagailėsite pinigų, kad taptumėte gražesni, stilingesni. Savaitgalį stenkitės nesipykti su partneriu.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje noriai bendrausite, dalysitės informacija ir pelnysite aplinkinių dėmesį. Galbūt pavyks užmegzti ypatingą ryšį, įgyti daugiau įtakos ir pripažinimo. Regis, turėsite naudos iš komercijos, žiniasklaidos, reklamos, mokymų, dokumentų tvarkymo ar pan. Savaitė gana palanki tvarkytis buityje, technikos ar nekilnojamojo turto, kreditų reikalams. Daug dėmesio skirsite šeiminiams, vaikų ir meilės klausimams. Įmanoma meilės intriga.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje darbe galite būti nepakeičiami. Palanku prekiauti ir pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito. Noriai bendrausite, dalysitės idėjomis. Artimiesiems reikės jūsų dėmesio, globos. Ir jums norėsis atsiremti į tvirtesnį petį, svajosite apie komfortą bei mielai kursite grožį savo aplinkoje. Išmokite džiaugtis tuo, ką turite, dalytis su kitais tuo, kuo galite.

MERGELĖ

Darbas vys darbą, teks daug bendrauti. Gali tekti išvykti į kelionę, gauti ar teikti informaciją, instruktažą ar įrangą. Įsigilinę į dominantį reikalą, rasite konkrečius atsakymus. Regis, sėkmingai pasinaudosite ir aplinkinių patarimais. Daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos tvarkant turto, remonto ar šeimos reikalus. Savaitgalį nenustygsite vietoje. Galimi įdomūs susitikimai, renginiai.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę ramiai siekti tikslų. Mokėsite pasinaudoti užuominomis, intuityviai jausite, kas būtų naudinga. Gyvenimo patirties nestokojantis asmuo gali duoti jums vertingų patarimų. Dėl to turėtumėte pasijusti tvirčiau. Stiprės meilės ar turto troškulys. Gali atsirasti vienas kitas darbelis, užsakymas, kuris neblogai apsimokės. Savaitgalį galbūt įsigysite norimą daiktą, gausite dovaną ar kokį prizą.

SKORPIONAS

Savaitę pradėsite energingai nusiteikę. Galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas, kur yra būtinas įžvalgumas, gebėjimas tarpininkauti. Galimas gana intensyvus bendravimas, informacijos sklaida, logistiniai sprendimai ir pan. Jei liks laisvalaikio, turėtumėte rasti bendraminčių, skirti pasimatymus. Labai domins apkalbos, užkulisiniai įvykiai, anoniminiai komentarai. Jums kilusios idėjos, nuojautos gali būti reikšmingos.

ŠAULYS

Visa galva pasinersite į reikalus, o ir namuose nesiliausite galvoti apie politiką, globalines problemas, viešus renginius. Malonu bus jaustis svarbiems, bet kartu nerimą kels atsakomybės našta, būtinybė daryti sprendimus. Galite gauti dominančią žinią, susijusią su darbo paieškomis ar sveikatos situacija, jeigu jums tai aktualu. Savaitės pabaiga tinkama siekti komforto, atsipalaiduoti.

OŽIARAGIS

Bus reikalų, kuriuos teks tvarkyti su nepažįstamų žmonių pagalba ar net leidžiantis į kelionę. Tiktų pasirašyti sutartis su naujais verslo partneriais, ypač jei jie yra užsieniečiai. Galite sudominti neeilinę asmenybę. Jei negailėsite energijos, tai ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite įtampos. Artėjant savaitgaliui, prisigalvosite neįprastų laisvalaikio užsiėmimų. Gali pavykti susitaikyti su mylimu žmogumi ar draugu.

VANDENIS

Šią savaitę gali atsirasti reikalų, susijusių su skolomis, draudimu, mokesčiais, svetimais ar bendrais pinigais, daiktais. Kad ir kokių turite svarbių sumanymų, mėginkite juos įgyvendinti. Tikriausiai gana aktualūs bus su mokslu, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. O kai kuriuos itin domins erotika, seksas. Venkite seksualinių avantiūrų, naujų meilės ryšių, jei taip galite sujaukti esamus. Savaitgalį darbas vys darbą.

ŽUVYS

Daug sužinosite ir išmoksite, bendraudami su dalykiniais partneriais ir oponentais. Praplėsite požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Labai aktualūs gali būti mokslo, egzaminų, atestacijų klausimai. Galite gauti žinią iš užsienio, planuoti kelionę, reikalus, susijusius su projektais ar kt. Jums lengvai pavyks laimėti patinkančio asmens dėmesį, jei parodysite iniciatyvą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS