Astrologinė prognozė gegužės 27 – birželio 2 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ GEGUŽĖS 27 – BIRŽELIO 2 D.

AVINAS

Savaitės pradžioje nelabai seksis tinkamai save išreikšti. Gali pablogėti savijauta, varginti artimųjų problemos. Regis, būsite linkę pasinerti į fantazijų pasaulį ir jį projektuoti tikrovėje. Nuo savaitės vidurio geriau seksis tvarkyti piniginius, komercinius, nuosavybės reikalus. Mokėsite įkalbėti žmones, kad palaikytų, paremtų jūsų sumanymus. Savaitgalį jus geriausiai ramins gamta, gardus maistas, komfortiška aplinka.

JAUTIS

Šią savaitę būsite linkę pasiduoti pagundoms. Galbūt kils noras lengvai pralobti, išlaidauti ar suvilioti įtakingą asmenį. O jeigu iš tikrųjų mylite, tada bus proga tuo įsitikinti ir susivokti jausmus. Laisva širdis gali susižavėti įdomiu nepažįstamuoju. Kitus gali aplankyti meno mūzos. Savaitgalį neatsiribokite nuo artimųjų. Galite aptarti naujus planus, taip pat – ir atostogų. Galbūt kils gerų idėjų, susijusių su verslu, nekilnojamuoju turtu.

DVYNIAI

Versle, darbe gali kilti problemų, ypač jei stigo atidumo ar sąžiningumo. Saugokite dokumentus, laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus. Jeigu galvosite apie pašalinius dalykus, regsite intrigas, kils nesusipratimų ir apkalbų. Neskubėkite tikėti pažadais, gerais ketinimais, menama nauda. Kita vertus, galbūt kaip tik jūs naudositės kitų patiklumu. Savaitgalį norėsis numoti į viską ranka ir pasimėgauti žemiškais malonumais.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje gali tekti vykti poilsio ar darbo reikalais arba rūpintis atvykusiais iš kitur ar besiruošiančiais išvykti. Nusiteikite bendravimui, pažintims. Gali užsimegzti ilgalaikis draugystės, meilės ryšys. Tačiau jei sumanėte išvykti, kad pabėgtumėte nuo problemų, tokiu atveju jos tarsi šešėlis seks iš paskos. Darbo ar sveikatos srityje nerimą kels įvairūs neaiškumai, miglotos perspektyvos. Galbūt sunegaluos jūsų augintinis.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje bus nelengva išsireikalauti skolą, kompensaciją, draudimo išmoką ar net sunkiai užsidirbtus pinigus. Regis, būsite maitinami pažadais. Visgi šiuo metu nestokosite išradingumo, aktyvumo. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su projektu, užsieniu, darbu. O galbūt jums rūpi kokie nors egzaminai, konkursai? Tuomet laukia daug darbo. Savaitgalį reikalai turėtų pajudėti į priekį, tačiau gali būti ir netikėtumų.

MERGELĖ

Šią savaitę bus nelengva suprasti, kas geriau, ir teisingai pasirinkti. Juo labiau, kad jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps. Galbūt nujausite, kad jie klysta jums aktualiu klausimu. Išties nėra garantijų, kad viskas judės pirmyn taip, kaip suplanavote iš pradžių. Galimi nusivylimai dėl negautos planuotos naudos, partnerio elgesio. Neužkibkite ant sukčių kabliuko. Artėjant savaitgaliui, norėsis išvykų, įdomaus laisvalaikio.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia gali priminti apie seną sveikatos problemą. Jei pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės. Protingai spręskite profesines bei kitas problemas. Nuo trečiadienio bus ypač aktualus partnerystės klausimas. Galbūt ieškosite sąjungininkų, rėmėjų. Jei vyksta pokyčių meilės, verslo ar finansų srityse, veikiausiai viskas kryps į gera. Keblumų gali kilti ruošiantis kelionei.

SKORPIONAS

Jums rūpės reikalai, susiję su dalykiniais susitarimais, kūrybiniais ar kitokiais projektais, įsipareigojimais dėl vaikų, meilės. Galimos naujienos, jei ruošiatės kelionei ar egzaminui, ieškote darbo, laukiate atlyginimo pakėlimo ar jo išmokėjimo. Bus įvairių peripetijų, tačiau viskas turėtų baigtis gana laimingai. Į savaitės pabaigą būsite įsitikinę, kad elgiatės teisingai. Svarbūs ryšiai sutvirtės.

ŠAULYS

Šią savaitę nestigs iliuzijų, klaidinamos informacijos. Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe ir visuomenėje, visko neaprėpsite. Verčiau nesiimkite to, ko nesugebate ar neišmanote. Dažniau pasidžiaukite namų šiluma, bendravimu su šeima. Šiek tiek kaišios pagalius konkurentai, o į aferas bandys įtraukti nesąžiningi asmenys. Būkite kantrūs ir taktiški, antraip galite pakenkti sau ar kitiems.

OŽIARAGIS

Neplanuotų trikdžių gali kilti reikaluose, susijusiuose su transportu, ryšiais, reklama ar pan. Norėdami pademonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, galite kiek persistengti. Geriausiai jausitės įprastoje aplinkoje, su šeima, vaikais. Džiugins meilė, numatoma atrakcija, išvyka ar pan. Artėjant savaitgaliui, daugės romantikos jūsų dvasioje ir aplinkoje. Yra vilties, kad išsiaiškinsite nesutarimus.

VANDENIS

Ši savaitė skatins tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su komfortu, nekilnojamuoju turtu, pinigais. Galite sudaryti komercines, nuomos sutartis. Deja, galimi apsirikimai, trikdžiai. Regis, išgirsite daug informacijos, tarp kurios pasitaikys ypač aktualios jūsų artimiesiems, vaikams. Savaitgalį vertėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Didžiausio pasitenkinimo teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis.

ŽUVYS

Pravartu nuodugniai planuoti, įvertinti savo galimybes, jėgas, lėšas. Asmenys, nestokojantys fantazijos bei iškalbos, gali daug ko prisigalvoti ir mėginti jus sugundyti. Kol kas nepatartina startuoti su naujovėmis, reformomis – kažkas pasirodytų neracionalu, nenumatyta. Pasisaugokite sukčių ir patys nesukčiaukite. Saugokite vaikus, mylimus žmones. Artėjant savaitgaliui, atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS