Astrologinė prognozė gegužės 9–15 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ GEGUŽĖS 9–15 D.

AVINAS

Savaitės pradžioje teks atsakingiau vykdyti tėviškas arba pedagogines pareigas. Galbūt vyks jūsų galimybių tikrinimas darbe. Pasinaudokite savo stiprybėmis, kompetencija. Pasisaugokite traumų. Antroje savaitės pusėje jausitės priklausomi nuo kitų žmonių užgaidų, valios. Savaitgalį prioritetą teikite santykiams. Nenusiminkite dėl kritikos. Tai atskleis, ką darote ne taip.

JAUTIS

Iš artimų žmonių galite sulaukti priekaištų, kad jums per mažai rūpi jų emocinės, psichologinės problemos. Regis, kažkam išties reikia neatidėliotinos pagalbos. Galite atsiskleisti kūrybiniuose projektuose, konkursuose. Savaitgalį jūsų laukia įvairūs darbai. Galbūt talkinsite giminaičiui ar draugui, tačiau galite nusiminti dėl nedėkingumo.

DVYNIAI

Labiau domins tai, kas būtų naudinga ir praktiška šeimai gerinant gyvenimo sąlygas. Pravartu kartu su artimaisiais aptarti šeimai svarbius planus, bendrą biudžetą, susitvarkyti namus, peržiūrėti garderobą. Nekonfliktuokite dėl smulkmenų. Saugokitės ugnies, traumų. Antroje savaitės pusėje smagumo gali suteikti flirtas tarnyboje arba internetu.

VĖŽYS

Būsite nusiteikę siekti materialinio ir kitokio stabilumo, tvarkyti dokumentus. Jausitės gana racionalūs ir kompetentingi. Vis dėlto nelabai aiškiu klausimu pravartu pasitarti su specialistais. Jeigu mėginsite įsidarbinti, jums gali pasisekti. Savaitės pabaigoje mintys labiausiai suksis apie buitį, šeimą. Kažkiek pasiklysite tarp pareigų ir pagundų.

LIŪTAS

Gali spręstis pinigų, nuosavybės klausimas, teks labiau rūpintis nekilnojamojo turto, žemės reikalais. Galimi susitikimai su oficialiais veikėjais, politikais, užsieniečiais. Taps akivaizdu, kad reikia labiau sukonkretinti užduotis, sąlygas, tarpusavio įsipareigojimus. Nuo ketvirtadienio būsite nusiteikę aktyviai mokytis, plėsti akiratį, demonstruoti žinias.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje nerimausite dėl sveikatos, finansų ir kitų gyvenimo iššūkių. Stenkitės išsaugoti emocinę pusiausvyrą. Nesiremkite nepatikrintais faktais, paskalomis. Saugokitės traumų, avarijų, gaisro. Jeigu ketinate investuoti, užsiimti verslu, atsakingai pasiskaičiuokite, kas jums būtų naudingiau. Savaitės viduryje širdį jums gali kiek užgauti keisti priekaištai.

SVARSTYKLĖS

Jūsų gali būti prašoma rimtai įsipareigoti, prisijungti prie tam tikros grupės ar veiklos. Derėtų labiau saugoti savas ir svetimas paslaptis, o svarbiausia – sveikatą ir piniginę. Neužsiimkite intrigomis. Geriausias jūsų ginklas prieš konkurentus – kompetencija ir diplomatija. Pernelyg neimkite į širdį išgirstos kritikos. Savaitgalį jausite nuotaikų kaitą.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia bus emociškai nelengva, tačiau produktyvi dalykiškiems žmonėms, galvojantiems apie karjerą, verslo partnerystę. Aktyviai rodysite iniciatyvą, su užsidegimu imsitės visuomeninių reikalų. Turėsite galimybę suburti bendraminčius bendrai veiklai, idėjoms palaikyti ir skleisti. Antroje savaitės pusėje pasijusite kiek išsikvėpę, pasiilgę ramybės.

ŠAULYS

Teks pasiryžti dalykiniams pokalbiams, vizitams pas valdininkus arba studijų atsiskaitymams. Privalėsite įtemptai pasimokyti ir padirbėti. Regis, aplinkinių dėmesio, šurmulio ir kalbų bus daugiau, nei galite ištverti netrikdydami savo darbo proceso. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitės antroje pusėje paaiškės, kaip svarbu derinti planus, veiksmus su komanda.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia bus gana įtempta. Pravartu peržiūrėti dokumentus ir sutvarkyti tiek juos, tiek darbo aplinką. Galite prisiimti nelengvus įsipareigojimus ir atsakomybę. Neabejotinai turėsite ką veikti ir tuo atveju, jeigu ruošiatės egzaminui, pristatymui. Netgi savaitgalį be darbo jums sėdėti neteks. Tai erzins, jeigu norisi tiesiog pabendrauti su draugais.

VANDENIS

Nieko gero nesitikėkite, jei vengiate įsipareigojimų ir negerbiate tų, kurie jų nevengia. Kritikuoti, priekaištauti visi sugeba. Verčiau nekenkite savo reputacijai. Nuo ketvirtadienio mintys dažniau suksis apie ateities planus. Tikėtini pokalbiai su įtakingais veikėjais ar užsieniečiais, darbo interviu. Gali tekti dalyvauti svarbiame renginyje.

ŽUVYS

Labai išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Gali atsinaujinti seni ryšiai – tiek dalykiniai, tiek asmeniniai. Aktyviai bendrausite, tačiau atsiras oponuojančių pašnekovų. Teks gintis, įrodinėti, kad esate teisūs. Nuo ketvirtadienio atsakingai atlikite būtinas verslo, finansines operacijas, pasidomėkite mokesčių, verslo naujovėmis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS