Astrologinė prognozė gruodžio 17–23 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ GRUODŽIO 17–23 D.

AVINAS

Šią savaitę palanku aiškintis finansinius, meilės santykius. Pavyks padaryti įspūdį dominančiam asmeniui. Gali papilnėti piniginė, pasipildyti gerbėjų sąrašas. Galite gauti siuntą iš užsienio arba kažkam siųsti dovanų, internetu pirkti bilietus į šventinius renginius, išvykas. Planuosite šventinius renginius, išvykas, susitikimus. Savaitgalį orientuokitės į pagrindines vertybes, šeimą, namus. Galėsite pasilepinti patogumais.

JAUTIS

Bus naudinga įsigilinti į rūpimą informaciją, svarbias detales, paslaptis. Galite tikėtis slaptos paramos, protekcijos. Pravartu atsargiai užsiminti apie atlygį už darbą, paslaugą ar viršvalandžius. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso, arba sukonkretinti būsimą jūsų darbų įvertinimą. Regis, provokuosite mylimą žmogų, partnerį atkreipti į jus dėmesį. Savaitgalį trokšite bendravimo, gražių pirkinių.

DVYNIAI

Šią savaitę gali tekti dalyvauti bohemiškame ar labdaringame renginyje. Būsite dosnūs, užjaučiantys, o atitinkamai – ir patys galite sulaukti pagalbos iš kitų. Išgirsite intriguojamų užuominų, pažadų, o jūsų fantazijos turėtų pildytis. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Labai svarbu nepersitempti ir nepiktnaudžiauti svaigalais. Savaitgalį galvosite apie gerovę, praturtėjimą ar brangias dovanas.

VĖŽYS

Emocijų suteiks draugystės ir meilės ryšiai arba netikėtas dalykinis pasiūlymas. Būsite nusiteikę planuoti šventinius renginius, ką nors reprezentuoti, organizuoti, burti. Nusimato kolektyvinis renginys. Tačiau jei kažkokių įsipareigojimų iki galo įvykdyti nepajėgsite, nerimausite. Galimas keistas incidentas arba sveikatos sutrikimas. Atsigauti jums padės trumpas poilsis, masažas, joga, meditacijos.

LIŪTAS

Šią savaitę netikėtai gauta informacija ar aplankęs įkvėpimas gali pašnibždėti kažką originalaus. Naujai užmegztas dalykinis ar kitoks ryšys gali būti perspektyvus. Kai kuriuos iš jūsų gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikacijų, egzaminų geri įvertinimai, reklaminių ar kūrybinių projektų sėkmė. Jusite malonų jaudulį, jei ruošiatės kelionei, renginiui. Savaitės pabaigoje nepakenktų atsiriboti nuo šurmulio.

MERGELĖ

Galite sudaryti draudimo sutartį, ką nors nusipirkti lizingu. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida ar su publika. Jei rimtesnių rūpesčių neturite, būsite nusiteikę pramogoms, sportui. Nuotaiką skaidrins draugai, gerbėjai. Tikėtina švelni meilės romantika. Pabaigę darbus, apsitvarkę, leiskite sau atsipalaiduoti. Savaitgalį turbūt susitiksite su žmonėmis, kuriuos mėgstate, padiskutuosite, pasilinksminsite.

SVARSTYKLĖS

Jums itin rūpės statuso, finansų bei gerovės klausimai. Būsite godūs pinigų arba meilės, turbūt gerąja prasme, nes tai padės jums palankiai susiderėti dėl atlygio už paslaugą, tarpininkavimą. Pravartu atlikti procedūras, gerinančias savijautą ir išvaizdą. Neblogai seksis protinė ir meninė veikla. Įspūdžių patirsite, bendraudami su atvykusiais iš toli. Savaitgalį galite dalyvauti viešuose pasirodymuose, susitikimuose.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje pasižymėsite darbštumu, tad dalykinėje srityje lydės sėkmė. Galbūt patobulinsite darbo vietą, įrangą, gausite naudingos informacijos, susijusios su įsidarbinimu. Pavyks gerai paplušėti srityse, susijusiose su verslu, finansais. Gana sumaniai spręsite psichologines artimųjų problemas. Tikėtina sėkmė meilės srityje, žaidimuose. Savaitgalį pravartu pasisemti atgaivos iš turiningo renginio.

ŠAULYS

Šią savaitę galima tikėtis ir neblogų sumanymų, ir efektyvių veiksmų, ir staigmenų. Kils ūpas sportuoti, dalyvauti įvairiose atrakcijose. Seksis dirbti pedagoginį, protinį, kūrybinį darbą. Galimos pažintys su originaliais asmenimis, intriguojami pasiūlymai, laimėjimai. Jei turite problemų, rasite bendraminčių, nusiteikusių jus ginti, remti. Savaitgalį vilios kelionės, arba būsite linkę suktis savo ūkyje, šventiškai keisti interjerą.

OŽIARAGIS

Mintys suksis apie verslo, nuosavybės, materialinius, piniginius klausimus. Neblogų idėjų gali kilti, jei ruošiatės įsigyti naujus baldus, keisti įvaizdį ar pirkti šventines dovanas. Džiugins flirtai, komplimentai. Galite patirti sėkmę meilėje, scenoje, sportinėje kovoje ir pan. Regis, labiau rūpinsitės savo ir kitų sveikata, mityba, švara, higiena, grožiu. Nesistenkite diktuoti savo valios kitiems.

VANDENIS

Sulauksite įvairių naujienų – tiek gerų, tiek nelabai. Galbūt sublizgėsite intelektu mokslinėje srityje. Nestokosite originalumo, sumanumo, jei organizuosite renginius. Parodysite daug kūrybingumo ir energijos, užsiimdami įvairia veikla. Galite atrasti naują pomėgį, veiklą. Savaitgalį mielai lepinsite vaikus bei su jais bendrausite. Tačiau gali būti, kad kils ūkinių rūpesčių arba nerimo sukels sveikata.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje tiktų tvarkyti komercinius, tiekimo, nuosavybės reikalus. Turbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo, su nuolaida įsigyti norimą prekę, gauti originalią dovaną ar kt. Negalėsite skųstis priešingos lyties dėmesio stoka. Galimas romantiškas nuotykis, pramogos su bendraminčiais, kolegomis. Savaitgalį griebsitės buitinių darbų bei daug reikalausite iš savęs ir aplinkinių.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS