Astrologinė prognozė liepos 23-29 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ LIEPOS 23-29 D.

AVINAS

Šią savaitę jums derėtų pasirūpinti savo įvaizdžiu, higiena ir manieromis. Tai visose srityse turės ne mažiau įtakos nei jūsų kompetencija. Seksis neblogai, jei plečiate akiratį, keliaujate. Saugokite vaikus. Dėl jų elgesio galimi nuostoliai. Savaitgalį praleisite nenuobodžiai. Kad ir ką norėtumėte veikti, rasite draugišką kompaniją. Tik nederėtų švaistytis tuščiais pažadais ir abejotinais patarimais.

JAUTIS

Ši savaitė žada keistų įvykių meilės srityje, šeimoje, versle. Prieš investuodami į brangų daiktą, gerai pasvarstykite. Venkite elgtis nesąžiningai ar pasiduoti sukčių įtakai. Jei esate išvykę į užsienį, namo jus gali parginti įvykiai namuose. Arba, atvirkščiai, dėl sumaišties šeimoje skubėsite išvykti.Tai nepalankus metas kelionėms, reikalams su užsieniečiais. Meilės fronte – saulėta ir žavu. Virtuali pažintis žada romaną.

DVYNIAI

Neišvengsite finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo ar paskolos sutartį, testamentą arba tuo domėtis. Įmanomos ir netikėtos pajamos. Tačiau jokie pinigai neužsibus jūsų piniginėje, nes išaugęs apetitas moderniems daiktams, išvykoms skatins išlaidauti. Antra savaitės pusė bus kupina pavojų. Gresia ir nuostoliai, ir avarinės situacijos. Savaitgalį plėsite akiratį. Galite gauti netikėtą pasiūlymą.

VĖŽYS

Ši savaitė skatins pradėti gyventi sveikiau, atsinaujinti, keisti gyvenimo būdą ar labiau plėsti akiratį, išmokti naujų dalykų. Nelabai seksis susikalbėti su artimaisiais, kils nesusipratimų dėl pinigų, pramogų, vaikų. Jeigu nesate laisvi ir veliatės į meilės ryšius, kils rimtesnių problemų. Saugokite nuosavybę, venkite skubotų sandorių. Savaitgalis gali sukelti permainų, nuotykių, aistrų troškulį. Tikėtini stiprūs ir prieštaringi jausmai.

LIŪTAS

Nerimo ir rūpesčių galite patirti per vaikus arba antrąją pusę. Nepaisant nieko, karjeros ir verslo reikalams taip pat teks atiduoti daug energijos. Turbūt gausite informacijos, kuri gali jus rimtai sukrėsti. Saugokitės provokacijų, traumų, elektros iškrovos. Savaitgalį galite susipainioti savo santykiuose ir prisidaryti nesusipratimų. Jeigu ką tik patyrėte nemalonų įvykį ar išpuolį, patirsite šiokį tokį palengvėjimą.

MERGELĖ

Šią savaitę jus vargins abejonės, nepasitikėjimas artimu žmogumi. Palanku tvarkyti buitinius reikalus ir leisti laisvalaikį gamtoje. Tik būkite atsargesni maudydamiesi vandens telkiniuose. Būkite labai atsakingi, priimdami sprendimus, susijusius su vaikais, nuosavybe, paskolomis, užsieniu. Po tam tikro sukrėtimo gali išryškėti gilūs meilės jausmai. Savaitgalį būtinai imsitės darbo, nors galbūt galėtumėte ilsėtis.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę neskubėkite sutikti su abejotinais pasiūlymais. Turėtumėte stengtis ištaisyti neseniai padarytą klaidą, o ne prisidaryti naujų. Neskleiskite paskalų, neiškraipykite gautos informacijos. Venkite įtampos darbe, sporte, geriau padarykite per mažai nei persistenkite. Jeigu draugų interesus iškelsite aukščiau už artimųjų, grės nusivylimai. Savaitgalį galite sulaukti netikėtų svečių ar pakvietimo į pramoginį renginį, pobūvį.

SKORPIONAS

Gali kilti problemų, jei nepakankamai dėmesio skirsite finansiniams, materialiniams klausimams ir kitų žmonių poreikiams. Svarbūs abipusiai interesai, o ne vien jūsų nauda. Kai kurios naujienos ar netikėti įvykiai gali priversti jus nerimauti ar net keisti svarbius planus ar įprastą gyvenimo eigą. Jei kur nors vyksite, būkite atidūs prie vairo. Saugokitės ir neprognozuojamų žmonių, žaibo. Didelių išgyvenimų teiks meilė.

ŠAULYS

Jeigu jūsų verslas susijęs su užsieniu, kelionėmis, galimi netikėtumai, kurie nenudžiugins. Gali kilti būtinybė susigrąžinti skolas ar pasiskolinti. Pernelyg neįsismaginkite žarstydami nelabai padorius komplimentus, abejotinas replikas ir pinigus. Atsargiai kelyje. Savaitgalį jus gali prisiminti, aplankyti mielas jums žmogus arba būsite pakviesti į svečius. Saugokite svetimas paslaptis.

OŽIARAGIS

Nerimo šaltiniu gali būti vaikai, pinigai, draudimas. Regis, teks pasirūpinti ir nebaigtais darbais ar sveikatos problemomis. Venkite kontaktų su nedraugiškai nusiteikusiais asmenimis. Galite pasiryžti kažkokiai permainai, išėjimui iš komforto zonos. Meilės reikalams tai gali išeiti į naudą. Savaitgalį jus labiausiai turėtų džiuginti meilės sritis arba kelionės, su grožiu, turizmu susijęs verslas.

VANDENIS

Ši savaitė bus gana prieštaringa. Įtakingo ar galinčio padėti finansiškai žmogaus dėmesys teiks vilčių. Tačiau atrodys, kad kažkas griauna planus. Jus gali suklaidinti, įvelti į avantiūrą ar provokaciją. Nedidinkite konfrontacijos, neerzinkite konkurentų savo išsišokimais. Lengva išprovokuoti aštrų konfliktą. Saugokite savo reputaciją, santykius, nuosavybę. Savaitgalį pasistenkite atsipalaiduoti malonioje aplinkoje.

ŽUVYS

Dažnai būsite išsiblaškę, nenuoseklūs ir nekantrūs. Optimizmą keis nusivylimas, ir atvirkščiai. Nepalanku skųstis, liežuvauti, veidmainiškai manipuliuoti. Galite netekti to pasitikėjimo, kuriuo kol kas disponuojate. Kita vertus, galbūt sublizgėsite talentais, žavesiu arba įsimylėsite. Atsargiai kelyje ir vandenyje. Savaitgalį būsite nusiteikę romantiškai, meniškai ar net mistiškai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS