Astrologinė prognozė liepos 30-rugpjūčio 5 d. | KaunoDiena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ LIEPOS 30-RUGPJŪČIO 5 D.

AVINAS

Savaitės pradžioje pravartu atsipalaiduoti, pabūti vienumoje su savo mintimis, svajonėmis. Saugokite sveikatą. Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, panaudokite šią dovaną. Netikėtų išgyvenimų gali sukelti nelaukta žinia, pažįstamas asmuo arba verslo partneriai. Savaitgalį labiausiai domins praktinė veikla, apsipirkimas ir žemiški malonumai. Jei rūpi nuoma, statybos, nekilnojamojo turto rinka, bus rūpesčių ir įvykių.

JAUTIS

Savaitės pradžia bus kupina susitikimų ir įspūdžių. Galbūt kažkas iš draugų pasisiūlys supažindinti su reikalingu žmogumi. Kažkoks susitarimas gali atnešti naudos. Vis dėlto grės ir nemažai pavojų. Galimi netikėti sveikatos sutrikimai, priepuoliai, traumos. Būkite kuo atsargesni, saugokitės ugnies, žaibo. Savaitgaliui neprisiplanuokite per daug veiklos bei nuotykių. Pasitenkinkite buvimu gamtoje, draugišku bendravimu.

DVYNIAI

Turėsite progų įgyti daugiau populiarumo, pripažinimo. Vis dėlto bus nelengva, jei jums tenka įtemptai dirbti, užuot atostogavus. Išsiblaškymas, aplaidumas gali lemti klaidas. Jei ne jūs, tai kiti veikėjai gali trikdyti darbų eigą, nesilaikyti pažadų, terminų. Saugokitės sukčių. Keliauti – ne pats saugiausias metas, nes didesnė avarijų bei keistų netikėtumų grėsmė. Savaitgalį tikriausiai norėsis ramiai tinginiauti ir niekuo nesirūpinti.

VĖŽYS

Ši savaitė jus tikriausiai labiau nuteiks kelionėms, virtualioms pažintims, susitikimams su užsieniečiais. Galite sulaukti išsiilgto žmogaus iš užsienio. Pravartu pagalvoti apie aukštesnę profesinę kvalifikaciją, mokytis užsienio kalbų. Tikėtina žinia iš valstybinės ar mokymo įstaigos. Kita vertus, kažkas gali jus sukrėsti. Darbe nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, o draugams, klientams per daug nežadėkite.

LIŪTAS

Šią savaitę turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas ar spragas. Galimi projektų aptarimai, įdomūs renginiai. Tikriausiai būsite išradingi, panaudodami brokuotus ar padėvėtus daiktus, jų detales. Domins kitų žmonių psichologinės problemos. Deja, nekokie įvykiai jūsų gali tykoti kelionėse, užsienyje, komandiruotėse. Saugokitės traumų, venkite rizikingų situacijų. Savaitgalį teks kažkuo įtemptai rūpintis.

MERGELĖ

Būsite linkę kreiptis į tarpininkus dėl įstrigusių reikalų, o jeigu aktualu, – eiti į darbo ar kūrybos konkursus. Daug sužinosite ir išmoksite intensyviai bendraudami su žmonėmis. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Be reikalo neišlaidaukite. Jeigu esate kelionėje, problemų gali kilti dėl sveikatos, pinigų, dokumentų. Savaitgalį galite praleisti neįprastai, kur nors vykti, arba nemažai bendrauti su žmonėmis, grįžusiais iš užsienio.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę nepamirškite sumokėti mokesčių bei įvykdyti kitų skubių įsipareigojimų. Galbūt ir jūs atgausite skolą, draudimo išmoką, alimentus. Nebijokite imtis atsakomybės, rimčiau padirbėti, jei taip susiklostytų situacija. Vėliau tai išeis jums į naudą. Pasitikrinkite sveikatą. Netikėtų rūpesčių, išgyvenimų gali sukelti partneris, vaikai. Kiek tik įmanoma, saugokite vieni kitus. Savaitgalį būsite linkę paišlaidauti.

SKORPIONAS

Norėsis naujų įspūdžių. Galite išvykti į kelionę, susisiekti su svarbiu žmogumi, įgyvendinti kūrybinį sumanymą arba dalyvauti varžybose. Nepasigailėsite, jei skirsite daugiau dėmesio savo išvaizdai, sveikatai, namų jaukumui. Tykos ir pavojai. Ypač reikia saugotis ugnies, žaibo, nervingų situacijų. Savaitgalį norėsite arba teks skirti daug dėmesio partneriui, šeimos nariams. Stenkitės santykius gerinti, o ne aštrinti.

ŠAULYS

Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdienių klausimų rate, o į jų aptarimą ir sprendimą sugebėsite įtraukti ne tik šeimos narius, bet ir ne tokius artimus žmones. Norėsis ir turbūt pavyks pasimėgauti žemiškais malonumais. Tik nepersistenkite ir nesileiskite į rizikingus nuotykius, avantiūras, nes bendra situacija nėra saugi: gresia avarijos, sveikatos sutrikimai. Savaitgalį gali tekti pasigydyti.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galite dalyvauti renginyje, pristatyme, gauti svarbią žinią. Regis, jums patiks reikšti jausmus, flirtuoti, išklausyti kitus. Tikėtinas išsiilgtas svečias. Savaitės viduriukas ne itin geras. Dėl neatsakingo poelgio ar vaikų eibių galimi nuostoliai. Ypač atidūs būkite kelyje bei sudarydami piniginius ir prekinius sandėrius. Savaitgalį veršitės pramogauti arba to labai prašys vaikai, mylimas žmogus. Per daug neišlaidaukite.

VANDENIS

Šią savaitę įdomių idėjų gali kilti, jei norite keisti interjerą, asmeninį stilių. Tikėtina, kad užmegsite naudingą pažintį, galbūt gausite informaciją, kuria sumaniai pasinaudosite. Tačiau abejonių gali sukelti artimo žmogaus planai. Techninė, finansinė, materialinė rizika nieko gero nežada. Verčiau nesukelkite pavojų sau bei kitiems. Nedemonstruokite agresijos ir greičio kelyje bei kitur. Savaitgalį leiskite su šeima, būkite gamtoje.

ŽUVYS

Ši savaitė žada daug emocijų, gali būti, kad jomis pernelyg vadovausitės. Palanku tvarkyti buities bei žemės ūkio reikalus, meistrauti, kurti. Galite įsigyti planuotą daiktą, pajusti nepaprastą kūrybinį įkvėpimą. Pasisaugokite apgaulių ir saviapgaulių. Kelyje turite būti ypač atsargūs, jokiu būdu negalima sėsti prie vairo apsvaigusiems, mieguistiems. Savaitgalį susitiksite su draugais, giminaičiais. Tikėtina trumpa išvyka.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Tadas

Žuvis pametėt. :)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS